Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Clostylbegi...

Mi a véleményetek? Clostylbegitet kaptam december elejen, dec 16 an 3 cm es mehcisztat talaltak uh. On. A doki azt mondta, majd a kovetkezo menstruaciokor kiurul, de nem jon meg.

Figyelt kérdés
Utoljara dec 4 en jott meg, ma van a 29. nap, de semmi...Dec 16 an ultrahangon neztek a peteeresemet, es az rendben volt. Viszont: dec 27 en negativ lett a HCG vervizsgalatom, 25 en es 26 an egyutt voltunk a ferjemmel. Mi lehet az oka, hogy nem jon meg? Lehet hogy esetleg...megis terhes lehetek? Mi lehet meg az oka? Hanyingerem es mellfeszulesem van, nem tudom, hogy miert, de ugy erzem, 2 literes zacskot hordok a melltartomban, majd' leesnek. A hormonok jatszanak velem?
2011. jan. 1. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
nem lattam hogy irtal volna duphastonrol...ha nem kaptal ilyet es nem vagy terhes akkor azert nem jon meg...vissza kell menni az orvoshoz aki felirja neked es 10 nap szedes utan megvonasos verzesed lesz...ettol valoban ki fog urulni a ciszta de ha ezt nem kapot akkor a feje tetejere all az egesz hormonhaztartasod es nem lehet tudni hogy mikor jon meg...lehet holnap lehet 3 honap mulva...olyan erzeseid lesznek mint egy menopauzasnak...kiver a meleg aztan fazol...egyszer sirsz aztan rohogsz...nagyon nehez periodus ezert inkabb nyomas a doki...nem kell megvarni mig magatol megjon
2011. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A Duphaston nem vérzés meghozására való, hanem egy terhességmegtartó progeszteron készítmlény. Ha lett volna rendes peteérésed, akkor a progeszteron szinted magától is szép magas lett volna. Ha nem sikerül a teherbeesés, akkor a progiszint leesik, és megjön a vérzés. Valószínűleg a ciszta miatt érzed a tüneteket, nem baba miatt. Nem a petefészkedben volt a ciszta? Kaptál tüszőrepesztő injekciót? Miből gondolja a dokid, hogy rendben volt a peteérésed, ha csak a 12-ik napon volt UH? A ciszta azért lehet, mert nem repedt meg a tüsződ.

Szerintem keress másik orvost. Esetleg ha még nem voltál kivizsgáláson, akkor azt is, mielőtt további hormonterhelésnek tennének ki feleslegesen.

Majd írd meg, mi lett ennek a vége!

Mielőbbi babásodást kívánok!

2011. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
de igen arra is szoktak hasznalni...azzal lehet kesleltetni vagy elor ehazni pont mint a fogamzasgatloval...sportolo voltam es a nogyogyaszom meselt errol a bogyorol es ezt hasznaltam versenyek elott hogy ne jojjon meg ... csak akkor terhessegmegtarto hormon ha terhes vagy ha nem akkor siman megvastagitj a a mehnyalkahartyat ami aztan kiurul amint megvonod a szervezettol a progeszteront...a closty melle kell szedni...tuszorepesztot csak akkor adnak ha az elso clostys honap utan n incs tuszorepedes...az elso honapban csak felidos uh van...
2011. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a segito szandeku valaszokat, most mar telleg semmit sem ertek. Par reszlet: A progeszteronszintem 45,62. Az intervallum(5.3-86)A ciszta biztos hogy a mehemben van, en is lattam, mutatta a doki. Legalabbis,mikor nezte, ott volt, lehet hogy azota a petefeszkemben is lett, ez az amit nem tudok. A peteeresemet uh on nezte, es ott o latta? mert nekem mondta, hogy most mar rendben van. A 12 ik napon mar 9 mm es volt a meh nyalkahartyaja, azt mondta, az nagyon jo, lehet hogy mar terhes is vagyok. Viszont a 24 ik napon voltam azon a bizonyos HCG vervetelen es az teljesen negativ. A mellfeszules cca 2 hete van, de mintha mara egy kicsit jobb lenne. Az alhasamban viszont par napja erzek, olyan " meg akar jonni" erzest. A 27 ik napon, vervetel utani 3 napon, elegge fajt a jobb oldalam, petefeszek kornyeken, de estere elmult.

Lanyok, asszonyok, mi lehet ez?

2011. jan. 2. 13:02
 5/9 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!

Hát nekem az első hónapban is volt tüszőrepesztő, és szerintem az a normális, nem pedig kísérletezni. Vérzésmeghozásra persze hogy jó így í duphaston, de van ennél jobb is. Továbbra is az a véleményem, hogy másik dokit kéne keresni, aki először kivizsgál, aztán pedig rendesen kezel.

Kedves Kérdező, továbbra is a megkvart hormonjaid játszanak veled szerintem. Sajnálom, de ez a véleményem.

2011. jan. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
keress ra a neten es meg fogod latni hogy szinte mindenki clostit kap duphastonnal mert ebben az esetben ez az orvosi protokol...azok akik nem kapnak hasonlo problemakkal kuszkodnek mint te...remelem az orvosod hamar meglodja a problemaidat mert ha nem vagy terhes akkor valoban csak a hormonok es a cisztad szorakozik veled
2011. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam vervizsgalaton, ismetelt HCG teszt, ha megint negativ lesz, akkor fogom magam es felmegyek a Kaali intezetbe. Idokozben olyan gyanum tamadt, hogy az osztrogenszintemmel lehet valami bibi, mert az eddigi leletek lefednek ezt a verziot es faj a talpam kozepen az a resz, ami a mellekvese kozpont.
2011. jan. 5. 13:12
 8/9 A kérdező kommentje:
148 as a HCG szintem !!! Ez olyan baba, hogy no:) A mellem meg mindig feszul, a hanyinger egyre erosebb, foleg igy reggel, rosszul vagyok, wow!!!! :)))))))))))
2011. jan. 7. 08:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Elveteltem, ma volt a mutet
2011. jan. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!