Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Befolyásolja a vizeletet az...

Befolyásolja a vizeletet az együttlét?

Figyelt kérdés

3napja erős pozitív volt a tesztem , késik kb 6-7 napja . Ma reggel csináltam meg egy tesztet , ugyan olyan tesztel mint az előző és nagyon halvány. Befolyásolja a teszt eredményét az hogy előtte való este együtt voltunk a párommal? Csináljak később meg egy tetszet vagy ilyenkor mi a helyzet?!

Beszéltük a párommal ha a mai is pozitív hívjuk az orvost időpontért, de sokkal halványabb mint volt. Ismeteljem meg?



2019. jan. 12. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Tisztában vagy vele, honnan jön a vizelet és a párod hova dugja az izéjét?

A együttlét ebből kifolyólag nem, de az hogy mióta nem pisiltél az számíthat.

2019. jan. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Most ha annyit nem tudsz, hogy a két lyuk különböző...
2019. jan. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Következő kérdésed "hogy befolyásolja a csík erősségét az, hogy mikor pisiltem utoljára"? :D

Tényleg egyesek ilyen tudatlanok?

2019. jan. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem ertem miért kell ekkora parasztnak lenni . 2 év után őrültünk nagyon a 2 csik láttán aztán reggel elkeseredtünk, persze hogy ilyenkor próbál nem a legrosszabbra gondolni az ember hanem fogja erre arra ... tudom mi a két lyuk között a különbség, de kívánok nektek hasonló bunkó megjegyzéseket amikor kétségbe vagytok esve . Értettem volna egy NEMbol is !!
2019. jan. 12. 09:45
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha tudnád a két lyuk különbségét akkor nem kérdeztél volna ekkora ökörséget. 2 próbálkozós évbe már bővíthetted volna a tudásod, mert mi sem biosz órákon jöttünk rá ezekre a dolgokra ilyen részletesen.
2019. jan. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

De ez milyen kerdes ?? Hogy lehet valakinENNYIRE buta ??

Tudod mi az a vizelet, mi a Hcg ?

Nem hiszem el, komolyan, mit fogsz igy tanitani annak a gyereknek, ennyi esszel?

2019. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

Ennyi kedvességet, anyám... kérdező, ha van 2. csík, akkor van, teljesen mindegy az erőssége. Lehet a teszt is kevésbé érzékeny, vagy csak hígabb volt most a vizeleted... de ha ott a csík, ott a baba is. 😊


Én babanaplóba csináltam az első gyerkőccel plusz egy tesztet kb 30 hetesen és alig látszott, pedig igencsak terhes voltam. 😄

2019. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm! Van 2 csik csak sokkal halványabb mint pár napja, én pedig jóval erősebbre számítottam attól . :(
2019. jan. 12. 10:18
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Kedves utolsó, 30 hetesen halványabb volt a csík? Te se tudod mi mit jelent... Bár ne szólaltál volna meg....
2019. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nektek B6 vitamint ajánlok, mert eléggé stresszesek vagytok , annyira felhúzzátok magatokat hogy nem tudtok elmenni olyan kérdés mellett amire normálisan válaszolni nem tudtok.

Szerencse hogy ti ilyen okosak vagytok , rajtatok kívül mindenki mas hulye :)

Itt élitek ki magatokat mi ?

2019. jan. 12. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!