Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vitaminok Ki mit ajánl?

Terhes vitaminok Ki mit ajánl?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Eddig folsavat szedtem csak

Most viszont van egy pozitív tesztem

Ki milyen terhes vitamint ajánl ?😊


2019. jan. 12. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Folsavat továbbra is meg d vitamint. Mehet a c is. Sok gyümölcs, zöldség.
2019. jan. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1%
Amit első mondott. Terhesvitamint nem javaslok, "vizes" lesz tőle a baba. Plusz még egyel sok-sok halat és fehér husit. A disznót kerüld, amennyire tudod (ne mellőzd, csak ne egyél minden héten)
2019. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szia. Én Gravidát szedek nekem ez bejöt. Elsővel femibiont szedtem de nagyon híztam tőle( folyamatos éhségérzetem volt)
2019. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Én a Gravidától olyan iszonyat rosszul voltam, hogy azt hittem elpusztulok. Nem is gondoltam rá hogy okozhatja a vitamin, ezért betudtam terhességi rosszulléteknek. Egyszer aztán elutaztunk és elfelejtettem magammal vinni, s láss csodát: minden bajom elmúlt. Azóta Femibiont szedek, azzal soha semmi problémám nem volt, a váltás óta még a gyomrom se fordult fel. A 12. hétig naponta szedtem, majd 2 naponta, most már heti 2x-3x veszek be, ahogy eszembe jut. Minden terhesvitaminban van B-vitamin, tehát hajlamosít a hízásra. Összegzés: van, akinek ez válik be, van, akinek más, ki kell próbálni.
2019. jan. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Angliában élek utána jártam itt mi a jó

Ezt dicsérték

[link]

Köszönöm azért a tippeket :)

2019. jan. 12. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a vedonom a hipp natalt ajanlotta. Be is valt, tokeletes volt egesz terhesseg alatt a verkepem es semmi mast nem szedtem mellette.
2019. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is a gravidát szedem, én sosem voltam rosszul, sőt nem tudom mennyi köze van hozzá, de eddig még csak náthás sem voltam :)

Nekem is ajánlották a Hipp Natalt, és tetszett is, mert természetesebbnek tartottam, mint a bogyókat, viszont egy üveggel tudtam meginni, mert olyan rossz íze volt számomra, hogy 2 nap is kihánytam. Próbálgatni kell.

2019. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Femibion.
2019. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én az elevit-et szedem, mellé plusz folsavat meg magnéziumot. Teljesen jó minden :)
2019. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező én is a Pregnacare- t szedtem, de ha elmész a Bootsba, Összehasonlítod a Bootsosnsk és a Pregnacare doboznak a hátulját 100 %-ban ugyanaz a kettő. Csak a Boots / od fele annyiba kerül.

A Pregnacare- nek van Omega olajas változata is vagyis tulajdonképpen hozzáadtak kettő levél Omega olaj kapszulát. Ettől nekem felfordult a gyomrom úgyhogy nem szedtem be.

2019. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!