Terhes maradhat-e?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A barátnőmmel a tegnapi napon 2x közösültünk, gumi nélkül, a magasabb élvezet reményében. Kis előjáték után az első alkalommal a szájába élveztem, majd a második alkalommal (ami hosszabb volt) akkor konkrétan rá. Az első alkalom után vajon maradhatott sperma a húgycsőben, ami a második "menet" elején távozhatott az előváladékkal? A második előtt is volt előjáték, és arra ügyelek hogy tisztán, max nyállal rajta menjen be.. A barátnőm menstruációs ciklusa még nem nagyon állt be kb pontos dátumra, mindig késik pár napot. Most egy nappal a várt menstruáció után csináltuk..Maradhatott még érett petesejt, amit ha még került is be volna sperma, megtudott volna termékenyíteni? Köszi



2019. jan. 12. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, mennyit nyaltad előtte. Ezt az információt még nem osztotta meg velünk.
2019. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég kicsi az esély rá.
2019. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tèged nem termèkenyitett volna meg az tuti 😂😂😂 ..eleggè jol megbeszèlitek azt làtom a menzeszenek minden reszleteit.😊😊.ha ennyire nem vagytok biztos a dolgotokban akkor mièrt szexeltek igy?
2019. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hittem, hogy fontos információ lenne, hogy nyaltam e, és hogy meddig, de erre nem került tegnap sor, már ha nem iróniának szánta a kedves első válaszoló :D
2019. jan. 12. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az se volt fontos informacio, h elso alkalommal a szajaba elveztel! 😂
2019. jan. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!