Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert fáj, érzékeny a mellem?

Haruna Nana kérdése:

Miert fáj, érzékeny a mellem?

Figyelt kérdés
Mindig is rendszertel volt a ciklusom. December 19.én voltunk utoljára együtt a párommal, és nem védekeztünk, de ki vette mielőtt belém élvezett volna. L/17

2019. jan. 13. 21:25
 1/6 Nonner ***** válasza:

Lehet érdemes lenne fogamzásgátlót felíratnod dokival.

Nem csak a nem kívánt terhességtől véd, hanem a ciklusod is beállítja.

Ha nem akartok babát, védekezzetek. A megszakításos közösülés nem minősül védekezésnek, bárki bármit mondjon.

2019. jan. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm,de ugye ez nem terhesség?
2019. jan. 14. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csinálj ha elmarad. Premenstruációs és terhességi tünetek ugyanazok.
2019. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nonner ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy mikor jött meg utoljára, mikor kellene, hogy megjöjjön, nagyjából hány naposak a ciklusaid, mikor van peteérésed.

Bármitől lehet érzékeny, bármitől késhet is.

Elméletileg 14nap körüli a beágyazódás, 19-e óta bőven eltelt, így akár tesztelhetsz is, ha az megnyugtat, vagy, ha már legalább 5-7 napja késik.

2019. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most volt egy olyan gyulladás a szervezetemben,ami miatt véres folyásom volt,nyáron nem is volt ciklusom,ezért elmentem dokihoz azt mondta,hogy ez normális,december 1.től-24.ig úgyhogy most nem tudom mi van.December közepe fele csináltam egy tesztet,de negatív lett.Utána megtörtént egyszer.
2019. jan. 15. 14:22
 6/6 Nonner ***** válasza:

Konzultálj nőgyógyásszal, nem jó, ha ilyen rendszertelen a ciklusod.

Így viszont terhességnek mégkevesebb az esélye, de azért óvszert használjatok, amíg nem kapsz gyógyszert.

2019. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!