Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Otthoni inszemináció fecskendő...

Otthoni inszemináció fecskendővel?

Figyelt kérdés
Mennyire müködö képes ez a dolog? Legjobb baratnöm tette fel ezt a kérdést de nekem nem tünik reálisnak, max ha pont a méhszájába fecskendözi.

#teherbeesés #fecskendö
2019. jan. 14. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de zseniális ötletnek tűnik! Végre nem kéne élvezetes szerelmeskedések árán gyermeket nemzenünk, már nagyon untuk!
2019. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nala nogyogyaszati problema miatt lenne erre szukseg. Sajnos nem jo szantukbol probalkoznak mindennel.
2019. jan. 14. 15:40
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg működhet. Más kérdés, hogy a pasi mit fog szólni, ha rajtakapja a nőt a friss teleélvezett kotonnal és egy fecskendővel a kezében.
2019. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Akkor menjenek orvoshoz.
2019. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Ez mindenképpen abszurd gondolat és teljes tudatlanságra utal.


Inszemináció során a nőnek pontosan figyelik a peteérését, vagy ha szükséges, akkor gyógyszerekkel serkentik is. Ez otthon pusztán hőmérőzéssel nem megoldható. Ugyanakkor a férfi spermiumát pedig sűrítik. A fecskendő ereje meg sem közelíti a természetes kilövellés erejét. Ennyi tudok róla úgy, hogy sosem volt ilyenben részem, akinek volt, az még szerintem 100 információval ki tudja ezt egészíteni, hogy miért nem lehetséges.

2019. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Kivitelezhető. Tudni kell mikor van peteérése, és kell donor sperma. Viszont ha jòl èrtem, akkor baràtnődèknèl a női oldalon van gond, ekkor semmi èrtelme.
2019. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor van neki talan a napokban. Igen sajnos nala van a

problema. Neten olvasott rola valahol es mar probal mindent hogy ne kelljen orvosi beavatkozas mert az nem par forint lesz. Majd kiderul. Koszonom a valaszokat.

2019. jan. 14. 16:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Inszeminációnál nem a hüvelybe jutattják be a spermiumokat nagyobb nyomással, hogy úgy majd biztosan eljutnak a méhbe; hanem egy katétert a méhnyakon keresztül a méhbe felvezetnek, és egyenesen oda fecskendezik be a spermiumokat. Kizártnak tartom, hogy ehhez be lehet szerezni a megfelelő eszközöket, de ha mégis, azt is kizárnám, hogy laikusok ezt otthon el tudnák végezni. Ha problémátok van a teherbeeséssel, akkor menjetek meddőségi központba!
2019. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Persze! Ezért tanul a nőgyógyász 6 évig az egyetemen, majd 5 év munka után szakvizsgázik, specializálja magát meddőségi kezelésekre. Nem is értem minek, mikor otthon egy fecskendővel Gizike is el tudja végezni ugyanazt.


Mint már itt is írták, rendes inszemináció esetén figyelik a pontos peteérést, vizsgálják a spermiumokat, ha kell, hormonálisan rásegítenek, és katéteren keresztül célbajuttatják a spermiumokat.


Az otthoni fecskendőzés kevesebbet ér, mint a sima szex, mivel kisebb erővel lövell ki az anyag, ráadásul a levegő és a fecskendő nem a legideálisab környezet nekik.


Amúgy ha nincs pénzük, miből nevelik majd fel a gyereket?

2019. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Árul d már el, mégis milyen probléma áll fenn, ha szerinted ezzel a módszerrel fog teherbe esni...
2019. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!