Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi tévő legyek? Mikor csinálja...

Mi tévő legyek? Mikor csináljak tesztet? Érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés
Decemberben megvolt a menzeszem, aztán most késett, de a melleim nagyon érzékenyek és nőttek is! Vasárnap reggel csináltam egy tesztet ami negatív! Ma reggel volt egy kis rózsaszín vérzes, később egy picit erősebb barnás - pirosas! A mellem ugyan úgy fáj és érzékeny, az alhasam be be szurkal :( az orvoshoz még csak 2es fél hét múlva tudok menni! Addig kérlek segítsetek! Hátha volt már így valaki és kiderult, hogy mégis babás!
2019. jan. 14. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom 2-3 naponta csinálj tesztet ! Persze ha nem jön meg a mensid időközben !


A tuneteid lehetnek babatol de mensitol is akar !

2019. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 💖 nem tudom, hogy ez a babától van e, mert most olyan pirosas-barna, de nem folyamatos, mint mikor menzeszelsz! 2eve próbálkozunk, voltunk orvosnál mind a ketten és mindent rendben találtak! Nem stresszelünk rá, most teljesen máson voltunk, mert költözünk! Elutaztunk egy kis időre is kikapcsolódni! Teljesen másképp érzem magam, mint amikor menzeszelek! Egyik ismerősöm mondta, hogy e ciszta, jól megijesztett, remélem hogy nincs köze hozzá!
2019. jan. 14. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam így kezdődött, a nem várt napján volt egy kis pecsételés. Aztán másnap is. Utána semmi. 5 nappal később pozitív lett a teszt.
2019. jan. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Istenem, de jó ezt hallani 💖 gratulálok! De mennyi volt a vérzés mennyisége? Sokat hallottam már olyat is, hogy menzeszelt terhesség alatt is!
2019. jan. 14. 18:37
 5/12 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok bocsánat, még annyi, hogy nekem most egy kicsit világosabb piros a vérzés, fáj a derekam és görcsölök!
2019. jan. 14. 19:42
 6/12 khniki ***** válasza:
3-4 nap után szerintem már jelezni fog a 10-es érzékenységű.
2019. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
15-2 nap volt a menzeszem, mára már aligha volt valami és az is csak barnás! Most mitévő legyek? Csináljak a jövőheten valamikor tesztet?
2019. jan. 16. 18:18
 8/12 A kérdező kommentje:
1,5 nap bocsánat, nem 15 😊
2019. jan. 16. 18:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hanyadik vagyok.

1,5 napig volt nekem is vérzés, kevés, de olyan mint a mensi. Görcsöltem is.

Aztán semmi barnázás.

Napokkal később teszteltem pozitívat.

Még annyit, hogy a nemvárt körül véreztem, és az UH alapján kb. a beágyazódás ideje lehetett. 2 héttel később se sokat látott a doki. Bő egy hét után lett szívhang.

Később fogant, nem középidőben.

2019. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Uhh de jó ezt hallani 💓 gratulálok! Biztos csodálatos érzés volt! És melleid? Nekem a nemvárt másnapján jött meg, megijedtem, mert most tényleg vártuk a tünetek alapján, és ez nem olyan vérzés és érzés volt, mint szokott! Akkor jövőheten ráérek csinálni tesztet nem? És utána 1,5 múlva megyek dokihoz, hátha akkor már látna! Szeretnének mi is pozitívat tesztelni! Van itthon tesztem a múltkor vettünk, de csak úgy, mert mentünk kezfertotlenitot venni 😊
2019. jan. 16. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!