Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Èrdemes tesztet csinàlnom?...

Èrdemes tesztet csinàlnom? Van esèly ìgy arra hogy esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tanàcsra ès tapasztalatra lennèk kivancsi.

A helyzetem elèg fura ès szerintem valòszìnűtlen de vannak ritka esetek.

Együtt voltam ùgy a pàrommal hogy nem vedekeztünk november 5.èn, 10.èn megjött a menzszem. Együtt voltunk vèdekezès nèlkül 15.èn ès 17.èn

19.èn ròzsaszìnes nyàkot tapasztaltam.

Furcsàltam is mert az ovum kb 27.e környekère szàmitom. Gondoltam beagyazòdàsra is viszont mèg ha lett is volna peteèrèsem rögtön mensi utàn akkor is korai lett volna a beagyazòdàs mondjuk a 15. együttlètből.

Viszont a ha az 5.èt nèzem akkor?

Lètezhet hogy megjött ès mègis elindult màr akkor valami?



2018. nov. 22. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha az 5.-i együttlétből sikerült volna azt a teszt mutátná már szerintem. Ha a 15.i sikeres is volt, akkor is korai szerintem beágyazódásnak. Így az én tippem esetleg hogy a 17-i együttlét valamit picit felsérthetett 🤷 de én egy tesztet tuti csinálnék! Vagy az is lehet hogy most a 10.ciklusnapon volt az ovud és azért volt ilyen a nyák. Ha így volt akkor a 17i együttlétből lehet meg is fogantál :)
2018. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod, nagyon hasznos volt szàmomra. Igen lehet hogy felsèrtettünk valamit,bàr a 6 èv alatt sose tapasztaltam ilyesmit,de persze ettől függetlenül most lehetsèges.vàrok mèg ès kiderül :) az a variàciò tetszik hogy 19.èn a nyàk peteeresre utalt es akkor bizony a 17.ei együttlèt siekres lehet.
2018. nov. 23. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!