Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez milyen teszt? Pozi v nega?

Ez milyen teszt? Pozi v nega?

Figyelt kérdés

[link]


A hetre nem varom


2019. jan. 14. 17:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Juhuu! Gratulálok tuti baba!!!! Ez már nem is kérdés. Vigyázz magatokra 2hét múlvára kérj isőpontot az orvoshoz :)
2019. jan. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
A one stepp kevésbé érzékeny. Szép pozitív, gratulálok!! :)
2019. jan. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Az nem gond a masik nagyon szep pozi! gratula
2019. jan. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Szia!Én 5+3 voltam dokinál,csak petezsákot látott.Ma vagyok 7 hetes és ma megyek megint.Nagyon izgulok.😊Ráérsz jb 6 hetesen menni.Gratulálok!
2019. jan. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok! Én is gratulálok annak aki pozit tesztelt :)

Clearblue teszt amelyik kiirja hány hetes, az megbízható??☺️

2019. jan. 15. 11:02
 36/40 anonim ***** válasza:

Szia!


Még mindig gratulálok :D


Szerintem is ráérsz majd két hét múlva menni. Én tegnap kértem időpontot korai terhesség megállapításra, majd 30-án megyek csak :)


Clearblueval vigyázz, mert én mellényúltam, és véletlenül olyan vettem, ami csak a +-t rakja ki, a heteket nem :(

2019. jan. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 VeDi84 ***** válasza:

Gratulálok!

Igen, megbízható, de szerintem felesleges már tesztelni. Hacsak nem azért szeretnél, hogy legyen egy digitális pozitív teszted is (annó én azért csináltam 😊).

2019. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
Azóta már lassan 6 hónapos a lányom 😍
2020. márc. 7. 12:27
 39/40 anonim ***** válasza:
De jo! Gratulalok! 7-es vagyok, en akkor 2 eve vartam mar a pozitiv tesztre (2. baba), februarban meg is fogant, 4 honapos 😊 Milyen volt a varandossag es a szules? Es az elso idoszak?
2020. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek is! 😊❤️ A jó dolgokra várni kell..❤️❤️❤️❤️

A várandóság első 17-18 hete kegyetlen volt. Folyamatos rosszullétek, hányás. Minden reggelem azzal indult hogy rohantam a mosdóba :( Ezenkívül csodás volt, várni és làtni ahogyan fejlődik a babám és egyre nagyobb a pocim.

Kiírt után egy nappal jött világra a kis hercegnőm természetes úton, gátmetszéssel 4000g és 54cmvel, pozitív élményeim vannak a szüléssel kapcsolatban hálistennek!

Csak a gátmetszés miatt volt rossz az utána levő időszak, azonkívül imádom minden percét.

Ti hogy vagytok? Neked milyen volt?😊

2020. márc. 9. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!