Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek- e terhes? Többit...

Lehetek- e terhes? Többit lent irom.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Parommal már vagy 5 hónapja próbálkozunk a babán eddig kevés sikerrel, viszont most már késik 6.napja. Rendszeres szokott lenni a menstruacióm ami azt jelenti, hogy 29.napra megjön vagy a 30.ra legkésőbb de attól később sohasem. Csináltam tesztet 2.őt az egyiket 1.napot mikor késett negativ lett, meg a 4.napon igaz d.u órákban de az is negativ lett. Hőm az nem esik le 36.7 alá inkább felette van mindig. Alhasi fájdalmak vannak de olyan fura fájdalom nem görcs hanem olyan feszülő érzés főlleg akkor érzem ha hasra fekszek, mellem kicsit feszül meg érzékeny a bimbóm. Reménykedhetek azért még? Pénteken megyek orvoshoz.

2019. jan. 13. 21:34
 1/6 anonim válasza:

Szerintem holnap reggel tesztelj mègegyet.

Sok sikert.:)

2019. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már nem szeretnék tedztelni úgy vagyok vele, hogy kivárom. Remélem örömhir lesz belőlle! :)
2019. jan. 13. 22:08
 3/6 anonim válasza:
Igazából sok mindentöl kèshet,de szurkolok,hogy baba legyen.:)
2019. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volt kimaradasom az idegesség miatt, de akkor semmit nem éreztem caak annyit hogy nemjött meg, különb érzésem nem volt. Amit eszreveszek magamon, hogy nagyob szomjas vagyok pedig nem szoktam ennyire.
2019. jan. 13. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nap késés után lett meg az első pozi tesztem, de az is nagyon halványan. Az esély az megvan :) szurkolok. De szerintem ha a teszt nem mutatta ki akkor az orvos sem fog sokat látni, maximum a megvastagodott nyálkahártyát. Vérvételre ha elküld akkor kiderül, de mire az meglesz már a teszt is ki fogja mutatni :)
2019. jan. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,olyan időkben csináltad, amikor még nem mutat semmit egy csomó embernek. A terhességi teszt reggel a legbiztosabb első vizeletből. Az első babánknál, 3 nap késés után a reggeli teszt teljesen pozitív, következő nap délután meg halvány volt. De orvosnál voltam rá pár napra és így tudtam, hogy ott van. :)

Szurkolok :)

2019. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!