Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy nem? Teszt

Terhesség vagy nem? Teszt

Figyelt kérdés
Félek ne hogy kémiai legyen, ezt erősségből meglehet mondani vagy nem?
2019. jan. 15. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem halvány volt a teszt és 3-4nap mulva sem erősödött.Szerintem abbol meg lehet állapítani.A halvány teszt nekem mindig vetéléssel végződött.
2019. jan. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ketszer voltak halvany tesztjeim! Amik nem erősödtek


Amikor terhes lettem akkor már az első teszt határozott pozitív lett , nem elhanyagolando hogy nem várt utáni napon teszteltem, tehát nem ilyen 8-9-10.dpo-n mint sokan! Kivartam hogy ne jöjjön meg , másnap reggel teszt !

Nem volt kérdésem !

Másnap meg erősebb lett !

2019. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha korábban csinálod mint ahogy a mensit várnád, mondjuk jó pár nappal, akkor biztos hogy egész halvánnyal indítasz. De abból még bármi lehet.

Nekem 3 gyermekem van, most várnánk a negyediket (ha sikerülne végre) és az első három közül 2 nél már hamar teszteltem. 10.dpo körül.

Nagyon halvány tesztjeim lettek , naponta, két naponta csináltam egyet és igazából úgy 15.napon lett az a jó erős.

Most viszont két hónapban is jártam úgy hogy halvány de jól látható tesztjeim voltak 9.-10. dpon, 11.dpo ra nem erősödött , 12. re pedig teljesen negatív lett :(

És sajnos nem is jött.

Ebből tehát nem lehet leszűrni megmarad e.

2019. jan. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg h meg lehet e, hogy mikor csinalod a tesztet. Annak viszont nincs ertelme, mikor vki tul koran tesztelget , mar nem vart elott napokkal! Vard meg h kessen!
2019. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!