Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány barna nagyon minimális...

Halvány barna nagyon minimális folyas? Mitől?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elvileg 2 nap múlva nem várom,hasonló “tüneteket” sosem tapasztaltam, eddig pms sem volt soha a mellem utoljára akkor fájtak amikor nőni kezdtek,ha megjött az tényleg zutty megjött ... most napok óta feszül, fáj oldalt is és néha az egészre kisugárzik a fájdalom ,meg vannak duzzadva és magamhoz képest édesek, illetve szintén napok óta olyan érzés van az alhasamban mintha “izomláz” lenne. Babát szeretnénk most viszont egy nagyon minimális,szinte 1 árnyalattal “barnább” a fehértől folyast tapasztaltam. Sosem volt még ilyen ezért nem tudom hova tenni.

Aki járt hasonló cipőben kérem ossza meg velem a tapasztalatát!

Köszönöm!



2019. jan. 16. 18:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem édesek, eresek.. bocsánat,autokorrekt.
2019. jan. 16. 18:44
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 3 napja van ilyen enyhe barna de csak pisi után wc papíron. De az srm mindíg...34.napon vagyok ma.
2019. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szia! Én csak most ennyit láttam és nem tudnám barnának mondani de nem is fehér...sőt eddig “szárazságot” tapasztaltam csak hirtelen jött. Nem tudom hova tenni nem tapasztaltam eddig ilyet! De szorítok neked!
2019. jan. 16. 20:02
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is van barnazàs.33 napon vagyok.ugyh varom a kerdesedre en is a valaszokat.
2019. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én a 25. napon vagyok ma. 25-27 naposak a ciklusaim. Csak eddig bizakodó voltam a számomra teljesen új tünetek miatt most viszont félek hogy “átvert” a szervezetem..
2019. jan. 16. 20:05
 6/13 anonim ***** válasza:
En is etőll fèlek.miert kell enek igy lenni nem ertem 🤔😐
2019. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt most, 25.-26. ciklusnapon enyhe barnázás, majd nem jött meg. 3 nap késés után teszt negatív, mondjuk én most örülök is neki, mert még csak 7 hónapos a babámnem szeretnénk még ilyen korán kistesót. Mikor vele teherbe estem, akkor is volt enyhe barnás pecsételés mensi előtt kb. 3 nappal, akkor fájt a mellem, szerintem akkor lehetett a beágyazódás. Mensi napján már pozitív volt a teszt. Most semmi tünetem sincs, sokat fáj a fejem, valószínű szimplán csak késik. (Elég stresszes időszakunk van most, és védekezünk is).

Bízok benne, hogy neked összejön, és párnap múlva pozitívat tesztelsz.

2019. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm! Én is kívánom,hogy úgy legyen ahogy szeretnéd!
2019. jan. 16. 20:43
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem ma kellett volna megjönnie, de napok óta csak barnázok. A hőm sem esett az alaphőm alá de csökkent. Nem tudom mi lehet, előző ciklusom is nehezen indult be.
2019. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha vizes is a barnázás az inkább arra enged következtetni, hogy menses közeleg.Ha nem akkor bármi lehet még kérdező.Nekem 14 cikluson keresztül így indult meg a mensim, mire a 15.-ben megfogant a csajunk.De amúgy ez sem szentírás, mert nem vagyunk egyformák, mindenkinél máshogy derül ki, hogy terhes.


Kitartás csajok!

2019. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!