Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz helyett 2nap barnás...

Menzesz helyett 2nap barnás folyás, majd 3. nap minimális nagyon sűrű barna maszat utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Bocsánat de nem tudom szebben leírni.Ilyen volt a menzeszem.Nem számolok peteérést stb,de volt alkalom hogy megfoganjon,egyébként nem is tervezünk babát.Ma émelygek egész nap.Érdekesnek találtam ezt a menzeszem,mivel a fentieken kívül görcsölni sem úgy görcsöltem mint szoltam.Most az éles görcsök helyett egy tompa,nyomás szerűt éreztem a hasam aljában,pedig nekem menzeszkor még a csiklómba is nyilallik a fájdalom,de ilyen sem volt most.Vajon esélyes lehet?Érdemes tesztelnem?Tavasztól méhészkedni akarunk ahol rám is szükség lesz,párommal vágunk bele,szülei tanítanák meg nekünk a dolgokat.Az rossz anyagiak miatt fogunk bele,most nem tudnánk megtartani.Ha esetleg nem csinálok tesztet,hogyan derülhet ki hogy legalább én tudnám?Vidéken élünk,autóval megyünk a városba,mindenhová ketten,tesztet sem tudok egyedül venni..

2013. dec. 8. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam én is. Menzinél szörnyű görcseim voltak, aztán oktoberben mikor meg kellett volna jönnie csak tompa nyomást éreztem és 2 nap barnázás. majd csinált egy tesztet és pozitív lett. azóta 11 hetes kismama vagyok.
2013. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindenképp vegyél sztem egy tesztet csak akkor tudod meg biztosra
2013. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!