Meddig teszteljek?

Figyelt kérdés

Nemvart elott eros pozim lett tobb teszttel is.

Amig nem megyek dokihoz erdemes tesztelni?


2019. jan. 17. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges, semmit sem befolyásol. Ennyi erővel végig tesztelgethetnéd az egész terhességedet.
2019. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első baba lesz, és nem tudom milyen “fájdalmak” természetesek és beparázok :/ 2 év után jött össze, ezért aggódom
2019. jan. 17. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is az első babámat várom. És én is aggódom. Mindenki aggódik. Rágom a körmömet az összes vizsgálat előtt, de attól még semmit nem befolyásol. A baba nem attól marad meg ha naponta csinálsz egy tesztet és végig görcsölöd a terhességedet. Max kihullik a hajad mire eljutsz a dokihoz, mert majd az egyik teszt egy ezreddel halványabb mint a másik és te nem érted miért van ez így.

Ajánlom figyelmedbe az alábbi kérdést. Nagyon tanulságos: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

2019. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Követtem ezt a kérdést én is ! Sajnod nagyon szomorú ;(


[link] Nekem ilyen lett a nemvárt előtt a Predictor

2019. jan. 17. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:

Melyik oldal a tesztcsík?

Ne aggódj, minden oksa lesz!!!!

2019. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahol van a rózsaszín vége a kupak, az a teszt, a lenti a kontroll:)
2019. jan. 17. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre még én is válaszoltam,aztán nem is láttam h.megjött neki.Nagyon rossz érzés,nov.1 én jártam én is így.Most újra terhes vagyok😃A te teszted nagyon erös,már ne csinálj,feleskeges.Gratulálok
2019. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7es! Sajnálom hogy így jártál :/ Szörnyű érzés lehetett...

De mostanra gratu neked!:-)

2019. jan. 17. 19:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm!😊
2019. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!