Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben az esetben mik az első...

Ebben az esetben mik az első lépések egy pozitív teszt után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan helyen dolgozom, ahol ha kiderül, hogy terhes vagyok, rögtön táppénzre kell mennem. Mi a teendőm egy pozitív terhességi teszt elvégzése után? Kihez kell először fordulnom és mikor? Nőgyógyász? Háziorvos? Köszi a válaszokat! :)
2019. jan. 17. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Háziorvosnak szólsz kiír. Majd nőgyogyi ad javaslatot hogy ezert nem dolgozhatsz leadod a háziorvosnál és 9es kóddal kiír. Alap eset ez. DE!!! Ha a munkaköröd miatt nem dolgozhatsz és nem is tudnak olyat adni ami az állapotodnak megfelel akkor teljes munkabért kapsz és otthon lehetsz. De ez utobbit nem szeretik hangoztatni.
2019. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy az első írta
2019. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. jan. 17. 20:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is házi orvos írt ki megfázassal,amíg a terhesség nem igazolt.Aztán a nőgyógyásztol vittem egy papírt,amire ráírta hogy táppénzen kell lennem.Innentől kezdve már veszélyeztetett terhesként vagyok itthon.
2019. jan. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!