Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnyugtatást szeretnék...

Megnyugtatást szeretnék kérni. Jol tudom hogy igy nem lehet nem kívánt terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon tul aggódó vagyok ebben a témában.

Középidőben volt ovulàcióm, ovuteszt segítségével tudom. (Meg akkor volt nyákom is), a parátommal töltöttünk 4 napot. Mikor együtt voltunk az óvszerrel történt. - nem szakadt ki. - de a 4napot szinte végig pucéran töltöttük.... együtt is aludtunk. Ujjazott is a 4 nap alatt, kezet előtte nem mosott, de zsepivel mindig megtörölte. (A ciklusom 24.-27.napján volt ez a 4nap, 29naposak általában a ciklusaim)


Ennyiből nem lehet terhesség igaz. Csak akkor ha védekezés nélkül beteszi. Mert én így tanultam de annyi minden van már fent ezen az oldalon is, hogy már én sem tudom melyik hajmeresztő sztorit higyjem el és melyiket nem.

Én nem lehetek terhes. Igaz?


Köszönöm a rendes válaszokat.



2019. jan. 18. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ovutesztelsz???? MIiiiiinek?
2019. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pucéran aludtunk együtt. Meg fürödtünk együtt stb... szerintem ezekből nincs terhesség, de ezen az oldalon mindent lehet olvasni. A nagy többség akkor is azt vallja hogy nincs miért aggódnom, igaz?
2019. jan. 18. 08:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ovutesztet ki szerettem volna próbálni, érdekelt hogy a nyákom előtte-utána vagy akkor jelentkezik.
2019. jan. 18. 08:34
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Csak azért használtátok gumit, mert a teszt ovut mutatott?

Ujjazástól nem lehetsz terhes. De attól, hogy egész nap nem mosott kezett a fertőzésre nagyobb az esélyed, mint a terhességre.

2019. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem leszel így terhes nyugi.
2019. jan. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem. 2. Válaszoló. Nem ovukor voltunk egyutt. A ciklusom 24-27. napján



Köszönöm a válaszokat

2019. jan. 18. 08:46
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem normális dolog tesztelgetni, ha nincs rá nyomós okod. Hogy miért rettegsz ennyire, azt csak te tudod,de kezdened kellene valamit vele.
2019. jan. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Ovu teszt, mert kiakartad próbálni milyen nyák van, pont mikor négy napot a paliddal töltesz. Persze.
2019. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem. Félre érted..... tényleg azért. Mert sokaktól hallottam hogy van akinek előtte jelentkezik a nyák. Van akinek utána. Én tudni akartam mikor. Ennyi. Teszteltem a ciklusom 10napjàtol a 20.ig. Mert. Elmondtam 2x miért. Harmadszorra nem fogom. Ha nem érted meg ne reagálj rá.

Igy tudok hogy az ovu 15napon volt.

Akkor nem tudtam még. (Az nap derült ki), hogy 4napot egyutt tudunk tölteni.... hihetetlen hogy mennyire ítélkezőek az emberek.

És nem az ovutesztre irányul a kérdés azt csak azert irtam, hogy biztos középidőben volt ovum.

Szerintem nem lehetnék terhes, sem a pucéran együttalvástol, sem az együtt fürdéstől, sem az ujjazástól. ( a nem mosott kezet meg nem az egész napra gondoltam hanem közvetlen az iujjazás előtt.)

De aggódók vagyok és interneten jo sok szar kering, ami jobban beparáztatott, ezért kérdeztem.

2019. jan. 18. 08:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvasd el a természetes fogamzásszabályzás könyvet és kitisztul a világ.
márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!