Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció szerint el kellett...

Monyk kérdése:

Menstruáció szerint el kellett volna mulnia a babónak 7 hetesnek de uh szerint épp hogy 6 hetes. Pulzalas van de az orvos már műszeres befejezesrol beszélt mert nem akkora mint kellene hogy legyen? Tényleg ennyire reménytelen már?

Figyelt kérdés
Nagyon később nem foganhatott mert csináltam ovu tesztet és később nem is voltunk együtt, sok más miatt. Ha megall a baba a fejlodesben a szíve attól még dobog?
2019. jan. 18. 14:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ez az orvos a reménytelen. Menj el másikhoz! Azonnal!
2019. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Voltam. Ő is annyit mért. De azt mondta semmi rendellenesseget nem lát.
2019. jan. 18. 14:15
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért engednéd bárkinek is hogy elvegye a babád, ha semmi baja? Mert 1 héttel kisebb?
2019. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Amig dobog a kis szivecskélye és növöget addig minden rendben.Ne halgass az orvosra,ha nem foganhatott késöbb akkor le van maradva 1 héttel.Lányom is le volt és most itt játszik melletem.
2019. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem is értettem majd lefordultam a székről. De hogy lehet kisebb ha pontosan tudom a dátumot?
2019. jan. 18. 14:26
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Attól a hogy most 1 héttel kisebb a 12 hetes uhra simán behozhatja.... amíg nő és dobog a pöttöm szívecske addig nincs baj.
2019. jan. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom nő e mert 2 hét múlva megyek vissza a második dokihoz. A kettő doki között meg 1 nap volt.
2019. jan. 18. 14:28
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
Az UH nekem mindig össze-vissza mért. Eszméletlenül pontatlan mérési eszköz, ráadásul nagyban függ a kezelőtől is. Nem alapoznék rá semmit sem.
2019. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az elején 1 héttel kisebb volt a baba mindig, pedig pontosan középidőben fogant. Fel sem merült a dokimnak a műszeres befejezés, mert pulzált a szíve...

Most 39 hetes vagyok és már annyira behozta a lemaradást, hogy 1-2 héttel nagyobb.

Csak hogy láss pozitív példát is.

2019. jan. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Nehogy engedd elvenni a babádat, főleg, hgoy dobog a szíve, nem is értem az orvost.

Hiszen a 12. hétig annyira egyéni a babák fejlődése hogy csuda. Ő lehet lassabb.

Amúgy én azt tenném, hogy elmennék egy magán ultrahangra, korai terhesség megállapításra (nyilván előzményeket nem kell közölni), az nagyjából 5000 forint. Ott jó az ultrahang gép, és nem kap agyérgörcsöt, amíg vársz a következő vizsgálatra!

2019. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!