Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 különbözö márkájú pozitív...

3 különbözö márkájú pozitív teszt és az orvos szerint még csak elkezdödö terhesség sem volt. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Most szerdára (12.05) nem vártam a menstruációmat és nem is jött meg. Szerdán és csütörtökön 3 gyenge pozitív, de teljesen jól látható tesztem lett. Ma délelött elkezdtem picit vérezgetni, így hát bementünk a kórházba. Ott csináltak vér tesztet és azt mondták, hogy a hcg olyan alacsony, hogy nem is volt terhesség. Én azt hittem elindult valami, csak végül megszakadt. Tegnap nagyon beteg voltam , lázas is, azt hittem talán amiatt. De az orvos azt állította, el se indult semmi. Mutathat 3 különbözö teszt fals pozitívat? Most már komolyan nem fogok tudni hinni egy tesztnek sem. Elsö terhességemmél nem tapasztaltam ilyet, halvány pozitív lett a teszt, majd pár nap múlva erösebb és tényleg terhes voltam. Most meg már azt se tudom, mit higyjek.
2018. dec. 8. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Barátnőmnek hcg termelő cisztája volt, mint utóbb kiderült, de a vizsgálatig valószínűleg már kipukkant, azért nem látták. Tehát a teszt nem tévedett.
2018. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én mondjuk pont kb két hete voltam az évi rutin nögyógyászati vizsgálaton és akkor még nem volt semmiféle cisztám, csak egy közel érett tüszöt látott. Ilyen ciszta kialakulhat vajon ilyen rövid idö alatt is?
2018. dec. 8. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ami ilyen gyorsan jött és ment, elvileg lehet.

Egyszer nekem is volt olyan tüszőm ami után visszahívtak kontrollra, hogy megnézzük nem-e ciszta lesz belőle. Szerencsére nem lett, de ezekszerint létezik a jelenség.

2018. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ciszta okozott ilyet, úgyhogy előtte egy héttel látott az orvos kontrollon.
2018. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!