Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy érzem ha terhes leszek...

Ugy érzem ha terhes leszek akkor is rosszul fog esni ha valaki kismama körülöttem, lehetséges?

Figyelt kérdés
szoval magyarra forditva a kérdést:2 éve probálkozunk orvoshoz járunk. és ha meglátok egy kismamát az rosszul esik a szivem belefájdul.és az jutott eszembe hogy lehet akkor is megmarad ez az érzés ha végre sikerül teherbe esnem. lehet hogy ezt az idő hozta ki belőlem. valaki jobban birja valaki kevésbé,és a 2. hoz tartozom. szerintem nekem akkor is valamilyen szinten rosszul esne ha halanám mondjuk hogy az ismerösömnek 1 probálkozásra összejött.ettől kicsit félek mert akkor már nemszeretnék ezekkel foglalkozni.
2008. nov. 7. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem emiatt ne aggódj, nem is fogsz ezzel foglalkozni.Nekem is fáj, ha kismamát látok, de egyszer eljön a mi időnk is, és hidd el piszkosul nem fog akkor már érdekelni, hogy ki-hogyan-miért esett teherbe.

Kitartás! :)

2008. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. csak mint te is tudod ez nagyon nehéz. ennyire akarni babát..:((((
2008. nov. 7. 23:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfog mulni ez az èrzès!Most tènyleg nagyon osszeszorul as zivem nekem is ha egy kismamàt làtok!Szeretnèk èn is egy jo nagy pocakot !Ne adjuk fel leszunk mèg mi is buszke pocaklako tlajdonosok!:)
2008. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen tudom!Én próbálok pozitívan hozzáállni a dologhoz, és abból kiindulni, hogy talán nem véletlen, hogy még nincs itt az idő. Próbálj meg egy kicsit eltávolodni a problémától, és máris nem lesz olyan hatalmas. Tegyél meg mindent azért, hogy jól érezd magad a bőrödben, csináld azt amit szeretsz, engedd el egy kicsit ezt a feszültséget, meglátod segít, még akkor, is ha most azt hiszed, ez nem fog menni, és hülyeség.

És persze jelentkezz, ha van valami hír :)

2008. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)pénteken megyek dokihoz ti miota probálkoztok?
2008. nov. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!