Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Körülöttem mindenkinek becsúsz...

Körülöttem mindenkinek becsúszik a baba. Mi meg komolyan próbálkozunk és nem jön. Ti is tapasztaltok ilyet? Hogy viselitek?

Figyelt kérdés
egy-egy újabb ilyen hírre én sokszor lelombozódom. sokkal nehezebb a saját kudarcokat így elfogadni
2010. jún. 29. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem lazábban kéne venni, és nem görcsölni rajta, sokaknál az válik be. Én még eléggé görcsösen akarom, remélem előbb-utóbb, mindkettőnknek sikerül.:))
2010. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én két babát veszítettem el fél év alatt, hormonproblémák miatt, amiket most helyreállítunk. A barátnőmnek pedig 5 hónappal a tervezett esküvőjük előtt becsúszott, véletlenül. Nemsokára megszületik, én meg titkon csak szomorkodom... ilyen az élet. Ők korainak érzik, mi nagyon szeretnénk, de hát nem mi döntünk. Biztosan ennek is megvan az oka, és egyszer mi is sorra kerülünk végre! Szorítok nektek is!
2010. jún. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

próbálok nem görcsölni, nem sürgetni a dolgot. néha olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy máris elvárásokkal vagyok a baba iránt, hogy jöjjön. tudom, hogy úgyis akkor jön, amikor szeretne. ilyenkor bocsánatot kérek tőle és beszélgetek vele egy kicsit. :)

lehet, hogy hülyeség, de ez megnyugtat.

2010. jún. 29. 09:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia ! Én is nagyon nehezen viselem sajnos. Nehéz foleg azon a napon mikor megjon teljesen magamba roskadok és kozben meg hallom hogy ennek-annak sikerult van aki nem is tervezte puff becsúszott a harmadik baba. Na ilyenkor úgy bánt hogy nekunk miért nem sikerul hiszen annyira orulnénk és annyira tudnánk szeretni. Kozben hónapok telnek el és nem tudom hogy lehetne nem gondolni nem akarni mit lehetne másképp csinálni. Három hónapja szedem az elevitet, múlt hónapban használtam az lh tesztet eloszor amúgy meg tobb mint 2 éve próbálkozunk fél éve sikerult is csak nem maradt meg. Azóta se tudok túllenni rajta. Ti mióta és milyen praktikákkal próbálkoztok ?
2010. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 éve próbálkozunk. Kipróbáltam a málnalevél-palástfű kombit, szedtem vitaminokat multi, E vitamin, Magne b6.

Megcsináltam a tisztítást Gyuri bácsi gyógyteáiból a csalán-diólevél kombi.

Most nem szedek semmit, jun 2-án volt egy küretem, (eg), minden jó lett, lassan belekezdhetünk, remélem mostmár sikerülni fog.

2010. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem van már gyerekem, nem első baba lenne.
2010. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem első baba lenne, 4 hónapja próbálkozunk, teázok, vitaminokat szedek. A környezetemben pedig mindenki terhes vagy már meg is szült. Ennyien sosem voltak terhesek az ismerőseim közül, most meg mindenki az lett, csak én nem :(
2010. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehezen. Minden nem várt érkezéskor úgy kell összeszednem magam, hogy egyáltalán tovább menjek a dolgaimmal.

Múltkor a dokim szerint meg volt duzzadva a petefészkem és késett is 10 napja. 11. napon megjött és folyamatosan negatívat tesztelek. Már 6 hónapja próbálkozunk és bár mindenki azt mondja, ez még nem nagy idő de aki babát szeretne, annak nagy. Főleg mivel egészségesek vagyunk férjemmel. Már vagy 20 tesztet megcsináltam és már az ovu teszttől is félek...

2010. jún. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

mi is 4 hónapja. nem olyan hosszú idő, de aki benne van, annak nagyon nehéz várni.


most kezdtem el ovu tesztelni. eddig még negatív volt. mást nem csinálunk. pár naponta vagyunk együtt.

2010. jún. 29. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor mi kezdtük a "babaösszeszeretést", a cégemtől 12-en mentek el szülni. Lassan jönnek vissza dolgozni, de én még mindig max. egy orvosi paksamétát tehetek a gyerekágyba.

Méhen kívülit nekem gyógyszeresen távolítottak el decemberben, utána fél év pihenés. Májusban kezdhettünk próbálkozni megint, persze nem sikerült. Azon a napon, amikor megjött, kaptuk az sms-t, a párom régi évfolyamtársánál megszületett a baba. Nem is tudtuk, hogy állapotos a hölgyemény. Akkor volt hatalmas bőgés, a saját lelkemet marcangolom, egyszerűen kudarcként élem meg az egészet és folyton azt kérdezgetem, hogy mit tettünk, amiért nem érdemeljük meg a gyermeket.

2010. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!