Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nincs remény igaz?

Már nincs remény igaz?

Figyelt kérdés
Volt néhány halvány, de pozitív tesztem, aztán egyre halványabb lett és mostanra negatív. Predictor. Még van kb 2 nap a mensiig, de így biztos, hogy meg fog jönni igaz, ne is reménykedjek? Még nem hallottam ebből sikersztorit, sajnos :( Rendes mensire számítsak, vagy fájdalmas, darabos?

2019. jan. 20. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Hozom a kristálygömböm.
2019. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyilván azokhoz szól a kérdésem akik már átestek ezen.
2019. jan. 20. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendes mensire számíts, talán kicsit erősebbre. A nők 80%-nak szokott kémiai terhessége lenni, csak a legtöbben nem tesztelnek idő előtt így észre sem veszik. Kevesebb a csalódás.
2019. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kesik majd a menzeszed, akkor ugyanolyan erossegure szamithatsz. Ha kesik, es utana jon meg, akkor azert erosebb, darabos, mert a mehnyalkahartya is vastagabb addigra, ami levalik. Nekem ket hetet kesett, valoszinuleg lett volna baba, erosebb volt az atlagnal, de volt mar maskor is hasonloan eros, amikor kesett valamennyit, es nem volt baba. Maga az embrio egyebkent ugy tudom, feher szinu.
2019. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen, nehezebb így, hogy idő előtt teszteltem, néhány nap boldogság jutott :(
2019. jan. 20. 14:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam én is a múlt héten. Negatív lett a végére a teszt, 2 nap múlva meg is jött. Az első nap szokásos volt, a második nap meg iszonyú sok :( és még a 6.nap is pecsételtem, pedig nekem 4 max 5 napig szokott tartani.

Legközelebb majd akkor csinálok tesztet ha napok óta késik az tuti és nem ezzel a predictorral ami ennyire érzékeny.

2019. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is megszivtam már a predictorral. Az összes teszt negativ volt amég a predictor halványan de két csíkos.. örültem majd 2 nap múlva megjött..soha többet nem veszek olyan tesztet az is tuti.
2019. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a teszt álpozitív, csupán érzékenyebb mint a többi, talán a facelle ami vetekszik vele. Ha hiszitek ha nem, már 6-7 dpo a facellen látszott valami, azért teszteltem tovább.
2019. jan. 20. 21:58
 9/12 anonim ***** válasza:
6 os vagyok igen érzékeny nagyon csak így olyat is kimutat amiről tudomása se lenne az embernek, hamis reményt kelt :( én legközelebb vmi sima egyszerű tesztcsikosat veszek (de nem az one stepet mert az meg a másik véglet)
2019. jan. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt 2017 szeptemberében, 2 napot késett és teljesen átlagos menzesz volt. A rá következő hónapban is terhes lettem, ma már 6 hós a baba 😍 Azt mondják, kémiai után sokszor megint hamar teherbe esik az ember, nálam be is jött. Remélem, neked is hasonlóan alakul majd.
2019. jan. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!