Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első terhességemnél hőmérőztem...

Első terhességemnél hőmérőztem, így tudtam, hogy mikor lettem terhes. Most nincs hőmérőzés. Csináltam pár tesztet, one step teszt. Pénteken van a nemvárt, de én állandóan tesztelek. Valaki megszakértené, hogy van e remény?!

Figyelt kérdés
[link]
2018. dec. 5. 12:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy van. :)
2018. dec. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Én is látom,még az eggyel előtte lévőn is :)

Én is péntekre nem várom,nekem sajnos eddig hómező :(

2018. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kettő alapján tényleg van, sőt. De komolyan, pusztán kíváncsiságból kérdem, miért kell ennyivel előtte tesztelni? Direkt kínozzátok magatokat? Mire jó ez? Miért nem lehet kivárni azt a pár napot a felesleges reménykedés helyett? Aztán születnek ezek a kérdések, ahol még ti magatok sem tudjátok eldönteni, holott ha várnátok, akkor nem kellene szemet meresztgetni. Tényleg nem bántásból, de a csalódós hónap akkor is az, ha kivárod, és a pozitív tesztes hónapnak is lehet sírás a vége, ha valami megakad. Tényleg miért jó ez?
2018. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Igazad van 3-as,nekem elvileg 4-én kellett volna megjönni,akkor szokott,de múlthónapban késett,így 7.-vel számoltam.Azért teszteltem ma reggel,mert egy csomó tesztet berendeltem múltkor,és hát a kísértés...de legközelebb csak hétvégén fogok ha addig nem jönne meg.
2018. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

1es és 2es, reménykedem akkor :)


3as. Magam sem tudom. 2 éves fiam van, de ez a babaproject ilyeneket hoz ki belőlem ;)

Én is tudom belül, hogy nincs igazán sok értelme, mert bármi lehet még, de mivel 11 darabot rendeltem, 1-1 pisi alkalmával lövöm is el :)

2018. dec. 5. 15:01
 6/25 anonim ***** válasza:

Én csak fölülről a másodikon látok egy halvány csíkocskát, de vigasztaljon, hogy nem vagyok szakértő:)

Drukkolok neked, még teljesen jó esélyeid vannak!

2018. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
O hogyne lenne.... a felso mar szinte pozi....szinte...drukk...en tok megertelek. En is mindn honapban megfogadom, h na most nem tsztelek😂😂😂 aztan mindig van itthon one step, aztan mindig mindig arra gondolok, h tok olcso, mi bajom lehet😂😂😂 aztan mindig megszivatom magam, es ujra megfogadom. Nekem is 2 eve az elso. Miota probalkozotk?
2018. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Első éles hónap volt xD

De a kisfiam októberben volt 2 éves. Kb így szeretnénk kistesót, hogy durván 3 év legyen köztük ;)

Tudom ez az 1 hónap még semmi. De akkor is 😂

2018. dec. 5. 17:01
 9/25 A kérdező kommentje:

Viszont semmit sem lát a férjem a teszteken xD

Mondtam nyissa ki a szemét, de hát pasi 😂

2018. dec. 5. 17:01
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia! Előző két hónapban nekem is voltak ilyen tesztek, és én is hamarabb kezdtem el a tesztelést. Sajnos nekem nem jelentett egyszer sem babát. Ugyanezt a 10-es one stepet használtam. Remélem, hogy nem keserítettelek el, és őszintén drukkolok, hogy neked pozi legyen! :)
2018. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!