Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Hogy lehet hogy a vaterás 10-es one step teszt reggel nagyon halvány délután alig látható pozitív (inkább negativ), viszont az x-epil pen és a tesztcsík is erős pozitív. Melyiknek hihetek?

7 napja késik, eddig azt hittem a vaterás teszt megbízható, de most teljesen összezavart. 1,5 hét múlva van időpontom orvoshoz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Vaterás teszt, One Step, X-epil, halvány

jan. 20. 15:25  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A one step egy gagyi teszt. Se a negatív, se a pozitív eredményben nem lehet megbízni ennél a fajtánál.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jan. 20. 15:33 Privát üzenet
Tudnál képet mutatni? Egy képen mindet, hogy lássuk a one step mégis mennyire gyengébb. Köszi.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont jan. 20. 17:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hol tudok képet feltölteni?

# 3/13Időpont jan. 20. 18:26 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

[link]

# 4/13Időpont jan. 20. 18:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Felső a vaterás alsó x-epil pen és az utolsó x-epil tesztcsík.

[link]

# 5/13Időpont jan. 20. 18:34 Privát üzenet

Az alsót mikor csináltad?

Az full +.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont jan. 20. 18:35 Privát üzenet

Vegyél egy clearblue-t.

Én Gabriel kazettasat vettem, a 'T' azonnal látszott rajta a 'C' utána jött ki.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont jan. 20. 18:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindegyiket pénteken csináltam. Az első kép mind a kettő reggeli, az utolsó tesztcsík meg délutáni.

# 8/13Időpont jan. 20. 18:52 Privát üzenet

Mindegyik pozitív, csak nem egyformán erős.

Terhes vagy. Örülünk?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont jan. 20. 20:15 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

Örülünk:) Remélem tényleg így van! Vettem egy utolsó x-epilt holnap reggel megcsinálom és ha az is pozitív akkor nem idegesitem magam tovább a vaterás teszten.

# 10/13Időpont jan. 20. 20:40 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szombaton csinaltam egy pozitiv tesztet es ma delutan megismeteltem. Nem kellett volna "leugrania" mar a masodik csiknak?
X Epil terhességi tesztcsík, mit jelent?
5 hetes terhesen kimutatja a teszt délután is az eredményt?
4 napja minden reggel pozitiv az LH tesztem, azonos erősségű a két csík, délután-este pedig majdnem azonos erősségűek (a tesztcsík kicsit halványabb). Járt valaki így az ovuteszttel, és baba lett?
Létezik olyan, hogy reggel 9kor elvittük a vizeletet genny, fehérje és vörösvértest volt benne, délután 2kor pedig adtunk másik helyen ismét és ott pedig se a tesztcsík, se az...
Az lehetséges, hogy tegnap csináltam egy tesztet, a tesztcsík megjelent, ma reggel kíváncsiságból felhasználtam ugyanazt a tesztet és megjelent a második csík, lehet baba? Ma...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!