Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bararcserje kapszula, cickafar...

Bararcserje kapszula, cickafark- palastfű- málnalevél teàk segítenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A múlt hónapban pozitív tesztek után, kb. 4,5 hetesen spontán vetelesem volt.

Nagyon nehéz volt.. de megyünk tovább.


Picit rövidebbek a normálisnál a ciklusaim(25/26 naposak.

Azt gondolom minden más rendben van, de szeretnek mostantól picit segíteni ezekkel a teákkal.

Olvasgattam sokat, de kb. Mindenki mást írt.

Akinek van konkrét tapasztalata , megosztaná velem?

Melyiket mikor, hogyan? ( ciklushoz mérten..)

Nagyon köszönöm és akinek van kedve egymást támogatni itt.. várom sok szeretettel.


2019. jan. 21. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A barátcserjét én is szedtem, nekem rövidített a ciklusaimon(de kifejezetten ezért szedtem).A cickafark teát ittam még de nekem cisztát csinált én azóta azt senkinek se ajánlom.Brutál hosszú ciklust és ügyeletre szaladgálást köszönhetek neki.

A málnalevél teát egész ciklusban ihatod.

2019. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En cickafarkot es palastfuvet osszekevertem es reggel-este 1-1 cseszevel iszom. Igy olvastam Maria Treben fuveskonyvebe, olyan noknek ajanlja, akik tobbszor is veteltek (en ugyan csak egyszer). Nem tudom, hogy hasznal-e, nekem egy probat meger :)
2019. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam ..(illetve ezt is ) hogy a cickafark kell a peteeresig és onnantól a palastfu.. de hogy a málna levél pl. Hogy ?

Szóval teljes a káosz ...

2019. jan. 22. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a teaivást.A ciklus első felében reggel cickafark délután málnalevél tea,a másodikban napi 2 csésze palástfüvet fogok inni.Neked segített?
2019. ápr. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!