Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal ebben a hónapban elég sok időt töltöttünk külön (munka miatt) és nyilván amikor végre volt időnk egymásra az is történt, ami akkor történik, amikor két ember, akik szeretik egymást sokat vannak egymástól távol. Nem ment el bennem egyszer sem, mert nincs tervben babó (de persze ha úgy jönne, akkor sem lenne probléma) de ma vagyok a ciklusom 23. napján és pecsételő vérzésre lettem figyelmes. Kiszámoltam egy ovulációs naptár segítségével, hogy valószínűleg az együttlétekkor volt peteérésem. Igaziból a vérzés nem "barnázás" amikről olvastam, hanem két kis élénk piros csepp. Lehetséges, hogy akkor mégis összejött a baba így tervezés nélkül? Vagy lehetséges, hogy a sok stressz miatt szimplán csak előbb jelentkezett?

Előre köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 21. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon keteselyes dolog, a varhato menzeszed napja elott MAX 2 nappal , de inkabb a napjan ( ha nem jon meg) tesztelj.
2019. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már nem pecsételősnek mondható, olyan, mintha rendes mensi lenne :( kicsit most szomoru vagyok
2019. jan. 22. 00:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül csináltátok, bármikor lehetsz terhes.
2019. jan. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor valójában örülnél a babának? Várd meg a menzesz napját ha nem jön meg tesztelj. Én a nemre teszem a voksom. Bocsi. :(
2019. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat én őszintén örültem volna neki, de ha nem, akkor biztos oka van ennek is. Majd legkozelebb, ha tervezett lesz, akkor jonni is fog. Bizok benne :)
2019. jan. 22. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!