Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki olyan helyzetben...

Volt valaki olyan helyzetben hogy rokonai, ismerősei, kollegái hamarabb mondták meg hogy terhes mint hogy te magad tudnád?

Figyelt kérdés
4 hónappal ezelőtt volt kollégám terhes lett de még ő maga se gondolta ezt és mindenki kérdezte tőle hogy nem e vár babát, pár nap múlva pozitívat tesztelt! Most ugyanezt csinálják velem pedig nem is tudják hogy késik :D teszteltem ugyan de negatív pár nap és ismétlek újból

2019. jan. 19. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A férjem egyszer egy kolleginájának szólt oda, hogy figyu elég sápadt meg álmatag vagy nézzél már egy terhestesztet!

A csaj elgondolkodott, másnap pozitívat tesztelt :D

2019. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb barátnőm mondta. Bejött az ajtón, rám nézett és csak annyit mondott, hogy “te terhes vagy”! Ekkor még én sem tudtam, csak annyit, hogy késik pár napja, de senkinek nem mondtam, még a páromnak sem. Másnap csináltam is egy tesztet és pozitív lett. Azt mondta a barátnőm, hogy egyszerűen látszott rajtam, más lett az arcom.

A környezetemben is hamar kiderült, hogy terhes vagyok, a 10. héten már kb mindenki tudta, sokan rákerdeztek mert tényleg látszott rajtam. Mindenki azt mondta, hogy látszik az arcomon🤷🏼‍♀️ Meg a hasam is puffadt volt nagyon, amúgy vékony vagyok és feltűnő volt.

2019. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes vagy de az is lehet hogy a munkatarsaidnak a fejebe szallt hogy ha egyszer bejott akkor bejon megegyszer. Ha kesik akkor mar pozi lenne a teszted ha terhes lennel. Attol fugg hany napja kesik bar mar aznao kimutatna altalaban. Tesztelj ujat ha az is negativ akkor nem vagy az.
2019. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van útolsó nem biztos hogy nálam is így lenne a puffadáson kívűl és a késésen az első tesztem negatív lett de azóta se jött meg így hát holnap tesztelek újból
2019. jan. 20. 06:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Kollégáim nem, legalábbis nem mondogatták jobban, mint az utóbbi kb egy évben minden hónapban mikor megjött és kicsit sápadtabb voltam. Viszont 2 kutyám van, akik gyanúsan tapadtak rám és bújtak, a szokásosnál jobban. Majd sógornőm kutyája is körberajongott, pedig soha senkit nem szokott. Ennek ellenére is nagyon meglepett a pozitív teszt, csak utólag esett le, hogy miért tapadnak a kutyák rám.
2019. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás miatt hánytam a munkahelyemen, mindenki azzal jött, hogy "csak nem terhes vagy?" Nem voltam az. Évekkel később, abbahagytam a dohányzást (egy majdnem tüdőgyulladás miatt). Mindenki azt kérdezte, hogy terhes vagyok-e. Persze nem voltam.

Amikor tényleg terhes lettem, volt aki kiszúrta, volt aki nem.

2019. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most teszteltem egy pozitívat :)
2019. jan. 20. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!