Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklusom közepe felé járok és...

Ciklusom közepe felé járok és már kezdődne azok a jelek, amik pár nappal előtte jelentkeznek. Ez jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés

8. napon voltunk együtt védekezés nélkül. Előző menzeszem előtt is 2x de akkor megjött. Most van még 2 hetem a következő ciklusig, de a hasam már fájdogál, mindjárt megjön érzésem van, és hihetetlen hangulatingadozásaim. Megnézek egy filmet vagy mesét amiben van egy leheletnyi meghatóbb részlet, vagy meglátok egy babás képet, már a sírás kerülget. Ezek a tünetek pár nappal menzeszem előtt szoktak jelentkezni, most ehez képest sokkal hamarabb. 2 gondolatom van, hogy előbb megjön, vagy valaki érkezik. Igazából nagyon örülnénk a babának, de szerintem egyikünk sem számít rá. Bár én nagyon boldog lennék, nincs az a bizonyos márpedig terhes vagyok érzés. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, ki miket élt át és mi lett belőle.

Oltogatásokra nem vagyok kíváncsi, nem voltunk felelőtlenek, tartós kapcsolatom van, mindketten szeretnénk babát!


2019. jan. 22. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

hát ciklus közepén max a peteérést érzed, ami sokunknak hasonló tünetekkel járhat mint mielőtt megjön.

Úgyhogy nem leoltani akarlak, de kicsit olvasgass még a témában, és ezt nem kell sértésnek venni, senki nem mondja hogy felelőtlenek vagytok, vagy épp nem tartós a kapcsolat, csak azt, hogy a női ciklussal kapcsolatban tájékozódj mert úgy tűnik nem igen vagy képbe!

Ha viszont előbb megjönne 2 héttel, amit én nem gondolok bár kitudja,javaslom emlitsd meg dokinak!



Ettől függetlenül ha babát szeretnétek vagy nem lenne gond hogy most jönne, akkor mostanában legyetek együtt mert szerintem ez peteérés amit érzel.


40 éves/2 gyermekes anyuka

2019. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rengeteget olvasok a témában, csak minden tünetet ír mindenre. Peteérést csak úgy szoktam megérezni, hogy kicsit szúr a petefészkem környéke, más nem agyon szokott mutatkozni, ez most kicsit előbb történt, mint a 14. nap. Szerintem azért eléggé tisztában vagyok a dolgokkal, nem most kezdtem menstruálni, csak ez kicsit azért összezavarja az embert, hogy tényleg írnak mindent mindenre.

Az oltogatást nem azért írtam, mert mindenen megsértődök, csak ez az oldal is lassan olyan, hogy valaki mindenféle rossz szándék nélkül kérdez valamit, és az okos intelligens emberek darabokra szedik.

Mindenesetre köszönöm a válaszod :)

2019. jan. 22. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

A ciklus közepén max.az ovulációt érezheted,nem kell semmit sem belegondolni a dologba.

Ha megtörtént a peteérés,akkor onnantól kezdve már jelentkezhetnek a pms tünetek,ez teljesen normális,még akkor is ha nálad most van ez így először.


Az,hogy terhességi tüneteket érzel,miközben egy szóval sem írtad,hogy szokatlan volt a legutóbbi mensid leforgása,az meg egyenesen nonszensz.

2019. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló vagyok !


Én javaslom neked hogy mostanában legyetek aktívak a paroddal!


Nem azt mondom hogy a 8. Ciklusnapi egyuttletbol nem jöhet össze a Baba, csak azt hogy nem valószínű hogy terhesség miatt érzed ezeket , túl korai lenne !



Légy turelemmel és természetesen ha nem jön meg a mensid két hét múlva tesztelj !

2019. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is hasonlóan indult a baba projekt. :) Még nem terveztük, csak egy "lehet, hogy" pillanat ébresztett rá, hogy megért már a kapcsolatunk is, és mi is egy babára. :) Én utána el is kezdtem Elevitet szedni, hogy mindent tőlem telhetőt megtegyek a majdani babámért és körülbelül két és fél hónappal később megfogant az azóta fél éves pici fiam. :) Sok sikert és jó egészséget kívánok nektek! :)

2019. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!