Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még lehet hogy terhes...

Ettől még lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal az ovulaciom előtti és az előtti napon is és az utána valo napon is egyutt voltunk. Nagyon várjuk már a babát, általában 29-30 naposak a ciklusaim, de most 21 napra vérzést tapasztalok. Nem tudom, hogy mennyi a beágyazódási vérzés, de a nálam jelentkező nem csak cseppek, ahogy sok oldalon olvasom, hanem több. 17 órája tart, de sokkal kevesebb, mint amilyen menstruaciom szokott lenni.


Nyugodtan lehettek őszinték, csak kiváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok/mit eltetek at!



2019. jan. 22. 14:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem volt 3 olyan ciklusom mikor ovu után majdnem 3 napig ,,vérezgettem".Nem voltam terhes egyik alkalommal sem.Persze ez nem jelenti azt, hogy neked ne lehetne akár ez is előjel, de igazán csak akkor fogod tudni ha késik.

Én most megyek ezért orvoshoz.Kíváncsi leszek mit mond.Bár gondolom inkább valami hormongond.

2019. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!