Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki így? Ez normális?

Volt valaki így? Ez normális?

Figyelt kérdés

7 nap késés után megjött, de első naptól pozitív tesztem volt . Voltam uh- n, vérvételen . Nem láttak semmit a hcgm 2,9 volt . Erős darabos vérzésem volt , ( 3-4 napig vérzek általában utána 1-2 nap pecsételek)

Most 11 napig véreztem amiből 8nap erős vérzés . 2 napja elmúlt, ma reggel viszont 1-2csepp pecsételésem volt . Szerintetek menjek vissza az orvoshoz? Volt valaki így? Anno mikor a 2x tovább véreztem és elmentem dokihoz lehordotta a fejem hogy ilyen dolgokkal minek megyek , írt fel fogamzásgátlót de mivel tervezzük a babát azt nem akarok szedni



2019. jan. 23. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lehet ránézni, legalább azért, hogy megnyugodj, minden oké. Viszont én a helyedben keresnék egy másik orvost, aki nem hord le azért, mert felelősségteljes vagy, és elmész egy vizsgálatra. Jól gondold át, mert olyan orvoshoz nem érdemes járni terhesgondozásra, akiben nem tudsz megbízni, és ha gond van, nem tudsz hozzá bizalommal fordulni!!!
2019. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze másik orvoshoz fogok járni ha terhes leszek, de mivel 1 évben 1x megyek el nőgyógyászhoz csak rakszuresre ezért eddig nem tartottam olyan fontosnak másik orvos után nézni.

Köszi a választ:)

2019. jan. 23. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze,októberbe volt nekem.Ez kémiai terhesség volt,sajnálom!
2019. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy kémiai terhesség volt csak azt nem tudom hogy ez a vérzés mennyire normális így, ilyen helyzetben . Hasam azóta is fáj, a jobb oldalalom érősen szúr
2019. jan. 25. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
3 as vagyok.Azt nem tudom sajnos.Nrkem kémiai után minden normális volt.Kedden volt egy vetélésem,7 hetes voltam. :((( Azt mondta a doki kitisztult a méhem,dd kedden rámnéz még azért.Én is aggódom picit,mert vannak még kis darabkák,meg a hasam is eléggé fáj
2019. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!