Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy ennyire nincs...

Normális, hogy ennyire nincs hasam? Nektek mekkora volt 21. hét körül?

Figyelt kérdés

Hol fér el a baba?Nem okoz neki problémát,hogy “belém van nyomorítva”?

[link]


2019. jan. 16. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is mindenki ezt kérdezte. Hogy hol az a gyerek. Nekem is ekkora volt. Kb 24-25 hetesen kezdett nőni. Na jó egy picit több rajtam a zsír mint rajtad. Én mindig azt figyeltem az UH -n mit mondanak. Addig nincs baj amíg a korának megfelelő a mérete.
2019. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Durva... Nekem 15 hetesen már simán egyértelmű, hogy terhes vagyok
2019. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 20 hetesen azt hitték nem sokára szülök!
2019. jan. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

A gyerek NINCS beléd nyomorítva, nézz utána, MEKKORA egy ilyen idös terhesség - böven elfér benn.

Emellett ez csak elöny, hogy nem folytál még szét és adott esetben nem is lesz belöled bálna a szülés kezdetére.

Nekem ilyen idösen nem volt nagyobb a hasam, mint neked - még a harmadik gyereknél sem -, mindegyik normál súllyal, egészségesen született.

2019. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%

"A 21 hetes magzat mérete: hossza kb. 26,5 cm, súlya megközelítőleg 400 gramm"


Azaz kb kétökölnyi méretü - ez meg természetes, hogy nem látszik. Akinek ilyenkor már komoly hasa van, annak egyrészt a hasizmai nem léteznek, annyira lazák, másrészt van rajtuk jó sok fölösleges zsír!

2019. jan. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Hagyjuk már ezt a zsír meg hasizom hülyeséget...

52 kg vagyok, 20. hétig semmi nem jött fel, mégis egyértelműen gömbölyű a hasam.

Közeli barátnő hasonló paraméterekkel, hasonló sportossággal sokkal laposabb. Mindkét baba tökéletes, a korának megfelelő méretű.


Kérdező, Te mondjuk még ahhoz képest is laposnak tűnsz, de semmit nem jelent, csakis a baba méretei számítanak, amit UH-n ellenőriznek. Most kellett a 2. genetikainak lennie nálad pár hete, ha gond lenne, szóltak volna. Van, aki korábban kezd nőni egyenletesebben, van, akinél később van ugrás, 2 pocak sem egyforma, más a magzatvíz térfogata, stb stb. Nem kell aggódni.

2019. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
33.héten kezdett látszani a pocakom, addig semmi. Nincs beléd nyokorítva, nézz utána, mekkora egy ilyen korú magzat.
2019. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi (megnyugatató) válaszokat!!!

Voltam már a genetikain,teljesen jók a méretei,magzatvíz normál mennyiségű, és természetesen tudom,hogy mekkora egy ilyen korú magzat,viszont mind az interneten,mind az ismerősi körben nagyobb/terhesesebb pocakjuk van,mint nekem.Ráadásul nemhogy 21 hetesen,de 13-15 hetesen is. :D

Persze,örülök,hogy nem striás már most a hasam, de azért kicsit irigylem a nagyobb pocakosokat.

Mik a tapasztalatok?A végére lehet nekem is olyan óriási hasam?Vagy ha eddig ilyen mérsékelten nőtt,a végére is maradnak ezek az “adottságok”?

2019. jan. 16. 12:30
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, semmit nem jelent és igen, lehet, hogy bálna leszel a végére, nekem a 36. héten (akkor szültem) is csak kb. 5 hónaposnak látszó hasam volt, nem is lett egy darab striám se, örülj neki, a lányom mérete is teljesen megfelelő volt.
2019. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Durva, nem láttam meg ilyet, hogy ennyi idosen 0 hasa legyen valakinek. 😅

De semmi rossz nincs abban, amíg a baba fejlődik, minden oké vele. Majd ahogy nol lesz neked szep pocakod :))

2019. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!