Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt ovulációm (tesztet...

Ha volt ovulációm (tesztet végeztem akkor, ami pozi volt) akkor miért nem jön meg a mensim, ráadásul a tesztjeim mind negatívak?

Figyelt kérdés
December 30 körül volt az ovum,teszteltem ovu teszttel azok pozitívak voltak, majd január 13án kellett volna megjönnie,tehát már nem jött meg 11 napja. Csináltam terhességi teszteket, (xepil,clearblue) de mindegyik negatív lett. Múlt hónapban voltam nőgyógyásznál, ő azt mondta minden rendben van. Eddig mindig pontosan jött meg a mensim. Mitől lehet ez az egész? Szerintetek lehet még baba a dologba? Vagy már ne reménykedjek? Ma csináltam egy tesztet,meg a nem várt napján de mindegyik negatív lett.

2019. jan. 24. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem tudott megrepedni a tüsző. Én ezért nem tartom annyira jónak az LH tesztet, mert megtévesztő lehet
2019. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az LH teszt nem a tüszőrepedést mutatja, csak az LH csúcsot.
2019. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!