Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal védekeztünk, de...

A párommal védekeztünk, de kiszakadt az óvszer a teteje felé (a testéhez közelebb levő részen), viszont valószínűleg ovulációm volt. Nem élvezett el, viszont előváladék biztosan jött. Lehet esély a terhességre?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Igen, elég nagy. Vegyél be esemény utánit.
2018. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem, nincs nagy esélye, az előváladék nincs is mindig, nem is feltétlen tartalmaz spermiumot, én tuti nem vennék be esemény utánit, mondjuk évekig csináltam megszakítással nem lett belőle terhesség.
2018. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Kedves barátnőm és én is évekig megszakítással védekeztünk. Nekem ugyan az első éles hónapban jött össze a baba, de barátnőmnek egy -elmondása szerint- kb 17 másodperces rövid kis akcióból született a kisfia. Ő is úgy fogalmazott, hogy erre nem sok matematikai esély volt.

Szóval senki nem mondja meg, hogy mennyi esély van rá, de a legkisebb esély is esély és ha te beleesel akkor az nem fog vigasztalni, hogy erre kb semmi esély nem volt.

2018. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Vegyél be egy esemény utáni tablettát. Inkább az, mint utána bánkódni.

Kicsi az esélye a terhességnek, de nem éri meg kockáztatni.

2018. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Van esély, nem hatalmas, de van, én is a tablettát ajánlom.
2018. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha semmiképpen nem szeretnél babát,kell az eseményutáni. Az esélyét senki nem tudja megmondani,alapból van,aki könnyebben termékenyül meg,van aki kevésbé. Én is előváladéktól estem teherbe, viszont nem vettem be esemény utánit,mert nem probléma megtartani a babát.
2018. dec. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó szex lehet, ahol szakad az óvszer, de a pasinak még így se megy....
2018. dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Annyira kicsi, hogy én ezért nem borítanám fel hónapokra a hormon háztartásom.

A gumin van spermicid anyag, ami akkor sokat nem ér, ha beleélvez és utána szakad ki, de ilyen esetben még pont elég.

És ha pár héten belül komolyabb "baleset" lesz, akkor már nem vehetsz be, mert fél évente egyet lehet bevenni.

2018. dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!