Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség korai tünete lehet?

Terhesség korai tünete lehet?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat olvasok a témában, és mivel a közeljövőben szeretnék kisbabát (még nem kimondottan tervezzük, de nem lenne baj ha véletlenül becsúszna) lehet ennek a túl sok olvasás a köszönhető hogy korai jelek ék veszem a tüneteimet. Szeretném a tapasztalataitokat kérdezni.

Mi 8. napon voltunk együtt védekezés nélkül. Általában 14. nap környékén szokott peteérésem lenni, onnan tudom, hogy ilyenkor minden hónapban szurkál a petefészkem. Most 2-3 nappal előbb volt, ezért fordulok hozzátok. Még van 1 hetem a menzeszig, de már egy hete görcsölget a hasam picit, olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. Tegnap savanyúságot "kellett" ennem reggelire. 2 napja hasmenése van este... csak este. Tegnap este ráadásul ez mellé még olyan rosszullét társult, szédültem, hányingerem volt, szerintem a vérnyomásom kB a padlót súrolta. Lehet, hogy ezek korai terhességi tünetek? Tudom, hogy menzeszig úgysem biztos semmi, de fúrja az oldalam a kíváncsiság. Nektek milyen tüneteitek voltak? Végül lett baba, vagy nem?


2019. jan. 25. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemvárt előtt már jó egy héttel dupla akkora lett s cicim és hozzánenyúlj szitu volt, majd pluszba végig mostmegjön érzés.


Most voltam orvosnál szerdán, 6 hetes vagyok. :)

2019. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj gratulálok 😍😍
2019. jan. 25. 21:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Görcsölés, mindjárt megjön érzés. Ez volt a legelső tünet.
2019. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt 1 héttel még csak ágyazódik be szerintem ilyen korrán nincs jele főleg ilyenek. De ha valaki jobban tudja az javítson ki! Én nem várt napja előtt görcsöltem, mellfeszűlés volt. Ez el tartott egy hétig és utána teszteltem már a délutáni teszt pozi lett.
2019. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!