Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van e ra lehetoseg, hogy...

Van e ra lehetoseg, hogy mesterseges uton essek teherbe, ha nincs ra egeszsegugyi indok de noncs ferfi az eletemben?

Figyelt kérdés
Mar 2 eve nincs ferfi az eletembe,es eselyt sem nagyon latok arra,hogy a kozeljovoben legyen. Ugy tunik en senkinek sem kellek. Mar van egy 8 eves kislanyom,es nagyon szeretne egy kistestvert. Es en is szeretnek meg gyereket. Sajnos fiatalabb sem leszek mar,ugy erzem hogy kifutok az idobol. Van e ra lehetoseg,hogy nem termeszetes uton essek teherbe ha nincs ra egeszsegugyi indok?
2019. jan. 28. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
🤔
2019. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Az pont elég indok, hogy nincs partnered.
2019. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy évvel ezelőtt még elméletben lehetett ilyet csinálni Magyarországon, gyakorlatban viszont nem, mert nem tudtak spermadonort biztosítani. Azóta nem tudom, hogy mi a helyzet. Szerintem amúgy változatlan. Külföldön van rá lehetőség, persze zsebbenyúlós.

Én a helyedben keresnék egy egy éjszakás kalandot! Vagy megkérnék egy jó barátot...

2019. jan. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
irj es csinalok neked babat :)
2019. jan. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolso: koszi az ajanlatot...csak nehogy a szavadon fogjalak.
2019. jan. 29. 22:58
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint Magyarorszagon nem mukodik a " spermabank" rendszer?
2019. jan. 29. 22:59
 7/9 anonim ***** válasza:

A Krio intézet foglalkozott sperma donorral anno.De 2015-ben volt egy nagy balhé így betiltották a sperma donor szolgáltatást.

Sajnos azt nem tudom,hogy egyedülállóként is lehet e lombikotni de szerintem nem.

A Kaáli intézetbe mentünk volna de még párként is csak fizetősen lehetett volna sperma donoros lombik.Tb támogatás nincs .

450 ezer plusz gyógyszerek.

Magyarországon csak magyar donort lehet használni.Az meg kevés van.

Esetleg külföldön lehetne menni.De az is csak fizetősen.

2019. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2019. jan. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom az infot! Ha lesz idom,utanna fogok jarni,tenyleg erdekel a tema. Amugy 33 eves vagyok.

( bocsika,vkit lelikoltam, nem direkt volt!)

2019. jan. 30. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!