Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hirtelen erős szúró méhfájdalom?

Hirtelen erős szúró méhfájdalom?

Figyelt kérdés
Tefnap este együttlét után ki akartam menni a fürdőbe, majd a szoba közepén összecsuklottam a fájdalomtól. Olyan volt mintha késsel agyonszurkálnának belülről, a méhem, a hüvelybe és a végbélbe kisugárzó szúró fájdalom volt. Szeretnénk babát, próbálkozunk is vele. De ezt nem tudom mire vélni. Kb negyed óráig tartott. Ovulációm a naptár szerint 5 nappal ezelőtt volt de akkor nem éreztem se ovus fájdalmat, se nyák nem volt. Másnak is szokott ilyen lenni? Vagy most kitolódott a peteérés? Tehát együttlét után 10 percel történt ez.

2019. jan. 29. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ovut érezted

Mennyire pontos a ciklusaid?

Igen lehet kitolódott az ovu ideje.

2019. jan. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Órára pontosan 27 napos. 26. Napon elkezdek pecsételni majd másnap rendesen megjön. 2 napig megvan majd 3-4 nap pecsételés :( jövő hétre van időpontom nőgyógyászhoz. Az igaz hogy ciklus közbe peteérésen kívül is szokott lenni időnlént szúro fájdalom. De ilyen mint ami tegnap volt sose éreztem még. Rendesen azt is mintha irtelen kinyílt volna a méhszáj is szex után ami szintén fájt. Majd ez az erő szúrás..
2019. jan. 29. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!