Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napja tartó erős hasfeszülés...

4 napja tartó erős hasfeszülés, szúró, feszítő érzés utalhat babára, vagy inkább valami gyulladás?

Figyelt kérdés

Mikor pisilnék,akkor is elég kellemetlenül feszül a méhem. De a jobb és bal oldalon is néha lüktet,húzódik a petefészkem.


3 napja késik,de volt már rá példa hogy késett 4-5 napot így hétfőig nem akartam tesztet venni bár most már egy picit bánom hogy nem vettem.


Teljesen lennt,alul a hasam alja szúr. Vagy nyom. Le sem tudom írni az érzést. Nem halok meg a fájdalomtól,de kellemetlen.


Olyan mint menstruáció előtt,de ez most már 4 napja tart.


2016. jún. 18. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálam is csak nekem otthon volt tesztem és megcsináltam. Pozitív lett. jövő héten csinálj egy tesztet rossmanos Facelle tesztet ajánlom sokkal érzékenyebb mint a többi. Addig van remény amíg nem jön meg.
2016. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!