Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt mar ilyen? 34. Nap

Valakinek volt mar ilyen? 34. Nap

Figyelt kérdés
Sziasztok, a 34. Napon vagyok 6 nappal a nemvart utan.Babat szeretnenk de par napja a nemvart napjan a tesztem negativ lett.Azota sem jott meg viszont semmi tunetem nincs az egvilagon ami terhessegre utalna ellenben a hasam nagyon faj ugy mintha meg akarna jonni de ez mar a nemvart elott ota. Minden alkalommal azt gondolom ,hogy na most megjott! Es nem.. nem akarok tesztet venni mert felek a csalodastol es tejyleg ugy erzem hogy megjon de azert szemelyes tapasztalatokra kivacsi lennek :)

2019. jan. 29. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát, vagy megjön, vagy nem.
2019. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy tesztet vehetnél, az már valószínűleg biztosat mutatná, ha pontosak a ciklusaid. Lehet ám baba is.
2019. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ma vettem tesztet, holnap reggel tesztelek ha addig nem jon meg bar bevallom nem fuzok hozza sok remenyt. Altalaban 28-29 naposak a cikkusaim de azert korabban elofordult mar hogy kesobb jott meg igaz az tobb mint egy eve volt es akkor meg nem probalkoztunk.
2019. jan. 29. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ma is megcsinálhatod nyugodtan. :)
2019. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsinaltam, de negativ :/ ugyhogy varok most mar csak megerkezik valamikor..
2019. jan. 30. 01:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne add még fel , lehet h későn volt peteeresed
2019. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!