Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye tuti nem vagyok terhes?

Ugye tuti nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
A hónap elején voltunk együtt a párommal, használtunk óvszert, de egy kicsit anélkül csináltuk. Nem ment el bennem, ez tuti. Másnap reggelre megjött a menzeszem. Péntek-szombat környékére vártam, de elég sokat idegeskedtem (pont emiatt), most leszakad a derekam (általános tünetem szokott lenni mostanában) és amikor az előbb voltam mosdóban, szokásos, pirosas vérzést tapasztaltam. Lehet baj vagy csak a stressz miatt jött előbb?

2019. jan. 29. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megjött, valószínűleg nem vagy terhes. Bár azt nem értem, hogyha a hónap elején voltatok együtt, akkor mihez képest jött meg másnap? Na mindegy, ha nem akarsz idegeskedni, máskor normálisan használjátok a gumit, vagy szedj gyógyszert.
2019. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert akkor kellett megjonnie akkor is. 27-28 naposak a ciklusaim
2019. jan. 29. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hónap elején megjött és most kellene újra megjönnie??Jól értem??És megint vérzel?

Ha igen akkor nem vagy terhes

2019. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
5-en jott meg, 2-ara vartam, ma jott meg.
2019. jan. 29. 14:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha vérzel nem vagy terhes.
2019. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es miert jott meg 4 nappal korabban a vartnal? A stressz miatt lehet?
2019. jan. 29. 15:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább késni szokott (stressztől)

De egy pontos ciklus is felborulhat nem vagyunk gépek.

Inkább örülj,hogy nem késet.De ez amúgy se nagy eltérés szerintem.

2019. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem pont az volt terhességi tünet hogy hamarabb jött meg pár nappal. Az első hónapban megvolt többé-kevésbé rendesen, utána maradt csak ki. Csinálj tesztet. Amúgy tudtad hogy ha gumi nélkül teszi be lehetsz terhes?
2019. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan tudom, de tudtam hogy korulbelul a menzesz elotti napon vagyok, es nem ment belém az tuti.
2019. jan. 29. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. én menzesz közben lettem terhes, úgy hogy nem ment el bennem :-D
2019. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!