Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan problémába ütköztem, hogy már 4 napja késik a havim. Az előttevaló tüneteim már megvoltak (mellfájdalom, hasi görcsök). A párommal az előző menstruációm után voltunk együtt, védekeztünk, majd utána 2-3 hétig nem. Akkor semmi tünetet nem tapasztaltam. Az lenne a kérdésem, érdemes lenne-e tesztet csinálni, vagy csak a stressz miatt késhet?

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. jan. 28. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy 2-3 hétig nem volt semmi, nem pedig a védekezés elhagyására értettem.
2019. jan. 28. 21:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a múlthónapban 6 napot késet pedig amúgy mindig pontos ,szerintem megfog jönni!ne aggódj!
2019. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, mert nagyon ideges vagyok miatta... Már napok óta megvan ez a 'most jön meg' érzés, de eddig még nem nagyon akart.. :/
2019. jan. 28. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, 100%os modszer ( sajnos) nincs, tehat az esely mindig meg van a terhessegre, ha egy egeszseges par nemi eletet el. Csinalj egy tesztet, bar szerintem negativ lesz, de legalabb megnyugszol.
2019. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Szerintem várok még 1-2 napot és ha továbbra sem kezdi el, csinálok egy tesztet.
2019. jan. 28. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakran előfordul, hogy késik, amitől ideges lesz az ember, majd negatív teszt után megnyugszik egy kicsit, és utána szinte azonnal megjön. Sokszor halottam barátnőimtől gimiben, hogy késik, elkezdtek parázni, tovább késett, teszt, majd aznap megjött. Ne idegeskedj! :)
2019. jan. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban nincs 100%-os módszer, de nagyon kicsi esélyt látok én erre. Menstruáció után közvetlen amúgy sem könnyű teherbe esni, védekeztetek is, középidőben együtt sem voltatok. A késés oka sok minden lehet. Elsősorban a stressz. Tesztelj.
2019. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Fogok is, mindenképp
2019. jan. 29. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!