Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár csepp barnazas lehet...

Pár csepp barnazas lehet normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt héten hétfőn lett + a tesztem, a héten csütörtökön megyek dokihoz mert addigra kaptam időpontot.

Most van egy pici barna folyasom de még pecsetlesnek se mondanám.

A mellem feszul, gorcseim nincsenek.


Ez normális vagy kezdjek aggódni?


Szokott lenni barnazas terhesség elején?


Ez az első baba, szóval nem tudom hogy most megnyugodgatok e vagy menjek ügyeletre?


Válaszokat előre köszönöm

:-)


2019. jan. 29. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi vérzés, barnázás nem normális terhesség alatt.
2019. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit te barnázásnak látsz, az belül vérzés. Nem normális egyáltalán. Biztos, hogy nem várnék csütörtökig...
2019. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szombaton jártam úgy hogy kórházba kellett menni mert elmentem wc-re és véreztem. Élénp piros vér volt,az orvos megvizsgált terhességet megállapított, petezsákot látott. Azt mondta hogy ez egy vetélés korrai jele lehet. Kaptam progi pótlót. Ha megint véreznék vissza a kórházba de azóta semmi pénteken kontroll. Így is azt mondta 50-50%!
2019. jan. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de szerencsére túlparáztam szokásosan.

Nem is vér volt hanem a fehér folyás ami ilyen barnásra száradt meg, a hasam se gorcsol.

Holnap megyek csak dokihoz de figyelem azért magam :-)


Kedves 3-as boldog babavárást :-)

2019. jan. 30. 08:32
 5/5 khniki ***** válasza:
100%
Nekem a beágyazódás is hosszú (8 napos) barnázással zajlott. Aztán elmúlt, majd 1-2 nap múlva újra kezdődött. Ekkor mentem orvoshoz (kb. 4 hetesen). Nem látott még semmit, a nyálkahártya is elég vékony volt, de felírt Utrogestant (progeszteron pótló). Azt szedve is csak egy hét alatt múlt el a barnázás, viszont a baba megmaradt, tegnap már láttuk, ahogy pulzál a kis szive. :)
2019. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!