Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két éve nem szoptatok, de ha...

Két éve nem szoptatok, de ha megnyomom a melleimet még mindig jön belőlük néhány csepp tej. Ez normális?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász azt mondta, majd a hormonvizsgálat kimutatja, ha gond van. Sajna hosszú hétvége miatt, pont úgy jött ki, hogy csak a 7. napon tudtam menni hormonvizsgálatra, felhívtam a dokim, hogy menjek-e, ő meg azt mondta, hogy nem baj az, menjek akkor, nem gond, hogy 7. napon. Az eredmények így jók lettek. Viszont azóta sem sikerül teherbe esnem, már másfél éve. Ti elmennétek másik dokihoz, vagy elhinnétek ezt az eredményt, megnyugodva, hogy akkor tényleg nem hormonbaj okozza a "meddőséget"?
2011. aug. 29. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Masfel eve nem szoptatok de ha megnyomom a mellem meg jon belole par csepp tej nekem is.

En voltam majusba nodokinal, emlitettem is neki. Szerinte normalis es mindent rendbe is talalt nalam. Mi csak jovore kezdunk probalkozni a kistesoval.

En a helyedbe elmennek masik dokihoz is.

2011. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia.Bár nekem csak 2hónap telt,amikor észrevettem,hogy van pár csepp tejem elmondom az én esetemet.A hormonvizsgálat tökéletes lett,kaptam bromocriptint (3napos kúrában),hogy az majd elapasztja teljesen.Sajnos nem segített,ezért visszamentem.Ultrahangon ekkor világosan látszott (félidőben),hogy nincsen peteérésem így az orvosom másik gyógyszert adott,mivel mi is kis tesót szeretnénk.Closty-t írt fel(ez peteérés serkentő),múlt hónap volt az 1 kúrám.A tejem elapadt teljesen és volt rendes peteérésem.Bízom benne,hogy most majd összejön a babó.Én a helyedben visszamennék az orvoshoz(mert bár nem vagyok orvos) szerintem emiatt nem jön össze a baba.Sok sikert!
2011. aug. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még 10 hónap után is volt tejem amikor kiderült hogy magas volt a Prolaktinom ! Utána magától lecsökkent az érték ,engem Mr-re is küldött doki ! Amúgy a vérből kiderül ha magas ez a szinted !
2011. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel nem nődokihoz mennék, hanem endokrinológushoz. Nekem terhesség nélkül (előtt) is volt tejem, ez gátol(t) egyébként a teherbeesésben, és kellett Bromokriptint szedjek, attól elmúlt pár hónap alatt. Nálunk ezt a nődoki nem írta ki, elküldött endokrinológiára, addig velem szóba sem állt a meddőséget illetően.
2011. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. aug. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!