Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után teherbe lehet...

Vetélés után teherbe lehet esni, az első menstruáció előtt? Vagy ez kizárt? Van ilyenkor pereérés?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 17:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg lehetséges, hiszen vetélést követően, ahogy kiürülnek a hormonok, ismét elindul a ciklus tehát a köv vérzés előtt lesz peteérés, de azért jobb kivárni szerintem egy két ciklust.

Én vetélés után lettem terhes pár napja, de csak kémiai terhesség volt, egy pár pozitiv teszt után negatív jött és meg is jött a vérzésem.

2019. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

En 6hetesen vetéltem el, műtét nem kellett, 30as hcgm volt már a vetélés előtt pár nappal. Aztán 2het múlva semmi 1,0 tehát normál.

Aztan végre elmúlt a vérzés, újra probalkozhattunk. Sikerült de megjott 2 nap kesessel, pozi teszt mellett. Utána újra próbálkoztunk, sikerült is! Azóta rosszcsont, lassan 1 éves fiúcska..

2019. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mert az elso mensi elott mar van peteeres. Csak azt nem tudni, hogy mennyi ido. De lehet akar normal hosszusagu ciklus is egybol es lehet 8 het is...
2019. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor elvileg terhes lehetek.Egy hete vetéltem el és nem tudtam hogy ilyenkor teherbe lehet e esni.Gratulállk a babához! :) Köszönöm szépen a válaszokat!
2019. jan. 30. 17:13
 5/17 anonim ***** válasza:
?? Honnan gondolod?
2019. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, nem azért de ez nem ilyen egyszerű. Attól h vagy menzesz közel sem biztos a peteeres. 1 évig nem volt peteeres én. De szabályosan 30naponta megjott..
2019. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1 hete vetéltél el, akkor még bőven vérzésed van nem? Illetve itt is illik a 4 hetet legalább kivárni nem? Nekem legalábbis ezt mondta a doki, fertőzésveszély egyebek...
2019. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Vasárnap volt egy hete.Vasárnap elmult a vérzés,pont 1 hétig tartott.7 hetes voltam,hála az égnek nem kellett műteni.Ah egyik orvos azt mondta várjunk egy hónapot a másik meg azt hogy minnél hamarabb terhes leszek annál jobb.🙄🤔
2019. jan. 30. 17:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem kellett műteni, nem kell várni én úgy tudom.
2019. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Értem, azért kérdeztem mert az én dokim zt mondta várjuk meg a kov ciklust
2019. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!