Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan barnazasra?

Utrogestan barnazasra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap voltam dokinal. 5het + 2 napos vagyok, azért mentem hogy megállapítsa a babát de picit barnaztam is ami aznap kezdődött.

gyógyszert kaptam rá.

A petezsak kb 9*3.5 mm és benne 1.5 mm szikholyag.


A gyógyszer mellett ugye megmaradhat a baba, ezek a méretek jók 5 hetesen?

Ha van szikholyag az már jó jel ugye?

Apró gorcsolgetes normális?


Doki biztatott de mondta hogy fiatal még a terhesség.


Nagyon aggódom,remelem feleslegesen :-)


Köszönöm a válaszokat :-)


2019. jan. 31. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
HA a barnázás progeszteronhiány miatt van, akkor ezen segít a gyógyszer, igen. ENnél többet igazából nem lehet mondani. AZ apró görcsök beleférnek, keményebb menstruációs görcsökkel fordulj szintén orvoshoz.
2019. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5+3 hetes voltam ultrahangon kevés vérzés miatt akkor 6x5 mm-es petezsákot látott csak az orvos, nálam még szikhólyagot se. Mondtam neki hogy enyhe görcseim is vannak azt mondta az se normális. Meg hogy el is vetélhetek. Szóval engem nem hogy megnyugtatot inkább rémiszgetet. De sok mindenki mondta hogy a terhesség alatt normálisak az enyhe görcsök mert nyúlnak a szalagok. Kaptam gyógyszert holnap kontroll.
2019. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megírod majd mit mondott?
2019. jan. 31. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg írom persze, remélem csak jót fog mondani ☺️
2019. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barnázás elenyésző részben kb. 1 %-ban van progeszteron hiány miatt, 99 %-ban semmit nem ér , de adják boldog boldogtalannak Magyarországon.
2019. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2-es és a 4-es válaszoló

Hazajöttünk az UH-ról. Mindent rendben találtak szép szabályos 14 mm-es petezsák benne szikhólyag és egy 2 mm embrió ☺️ sajnos még annyira picike hogy szívhangot még nem hallhattunk

2019. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!