Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek első babájával barnázás...

Akinek első babájával barnázásra utrogestan kellett és megmaradt a terhessége, kellett utrogestan a második babával?

Figyelt kérdés
Azt mondta a dokim egyelőre nem kell de én aggódok.
2016. nov. 9. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, mondtam a dokinal a masodik terhessegnel, hogy az elsonel is szedtem es szerintem automatikusan felirta nekem. Masodik babanal is volt kicsi barnazas, de mar akkor nem ijedtem meg annyira... en nem is annak tudtam, hogy baj lesz, mert pont kb. 8 hetesen volt mind ketszer, amikor meg kellett volna "elvileg" jonnie, szerintem még emlekezett erre a szervezetem es azert volt.

Biztonsag kedveert, ha az teged megnyugtat, kerd a dokit irja fel

2016. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem másodiknák, én is aggódtam az elején, de nem volt semmi panaszom. Elsővel nagyon barnáztam, másodikkal semmi. Fura.
2016. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
7 hetesen rózsaszínezésre kaptam Duphastont. Szóval nem úsztam meg most sem.
2016. nov. 25. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!