Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehetett ez a kis...

Mitol lehetett ez a kis verzes? Beagyazodas vagy durva szex?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjonnie,de nem jott,igy aznap este szexeltunk a ferjemmel. (Amugy is rendszertelen a masodik baba szuletese ota) Szex utan viszont veres nyalkas folyas jott ki zuhanyzaskor (kb egy ujjpercnyi nagysagu) es meg utana is rozsaszin maszatolas a beteten,aztan semmi. Es azota se. A melleim fajnak,de semmi mas. Egyik gyerkocnel se volt beagyazodasos verzesem. Egyebkent magszakitassal “vedekezunk” (tudom,tudom.... felnott emberek vagyunk,felerjuk esszel,hogy ez nem vedekezes,de nem is kifejezetten bannank,ha mar jonne a harmadik baboca) Szerintetek beagyazodas lehetett,vagy esetleg a szexxel sertettunk fel valamit? (Most sem voltunk durvabbak mint egyebkent szoktunk...)
2019. febr. 1. 01:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja es ezelott sosem fajt a mellem mensi elott. Viszont terhesseg alatt sem 😄
2019. febr. 1. 01:07
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Aha, ket gyereked van... es szerinted a beagyazodas akkor van, amikor mar kimarad a menstruacio. Grat!
2019. febr. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kesoi ovulaciorol meg biztos nem hallottal... 🤨 mindenki napra pontosan a kimaradt mensikor tesztel pozitivat is. Veletlen se fordult meg elo senkivel,hogy a szamitott mensi utan csak napokkal lett pozitiv a tesztje... 🤦🏽‍♀️
2019. febr. 1. 06:44
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Aha, és a tegnapi szextől hogy a fenébe lenne már beágyazódásos vérzésed??
2019. febr. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként igen, kedvesek, a beágyazódás pont akkor van. Nem két perc a művelet,az is egy folyamat.Sokszor azért szakad meg a terhesség, mert nem jól ágyazódik be.. Kérdező, az is lehet, hogy fel sértettetek valamit kicsit, az is lehet, hogy terhes vagy, vagy meg fog jönni. Ha reggelre nem jött meg, csinálj egy tesztet és kiderül.Legyen úgy, ahogy szeretnéd.
2019. febr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Istenem....ki mondta,hogy a tegnapi szex beagyazodasa lehet? 🤦🏽‍♀️ A ket dolog kulon kerdes. Ertelmezve olvass mar. Beagyazodasos verzes lehet,vagy egy szex okozta serules? Nem arra gondolok,hogy a tegnapi szextol lett ra 2percre beagyazodas 🤦🏽‍♀️
2019. febr. 1. 10:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom #5 vegre valaki ertette a kerdest is es nem csak nezi a sorokat,hanem olvassa is. Egyebkent ma reggelre se jott meg. Igy ma tartok a 2.nap kesesnel. Szerintem holnap tesztelek,ha nem tortenik semmi.
2019. febr. 1. 10:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett. :) Utolsó voltam.
2019. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi már 3 éve a megszakítást alkalmazzuk, még egyszer sem lettem terhes. Most komolyan aggódni kezdtem, hogy talán valami baj is lehet a háttérben, élesben még nem próbálkoztunk de nemsokára fogunk. Remélem sikerül majd.

Kérdező, szerintem fél sértettetek valamit odabent. De egy teszt megmondja majd.

2019. febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolso,noverem elso,harmadik es negyedik terhessege megszakitassal csuszott be. Egyedul a masodik gyerek volt tervezve 😃 a negyedik pedig sajnos elment 😕

Nalam meg csak egyszer csuszott be megszakitassal evekkel ezelott, ami 6,2mm-nel magatol tavozott 😕

2019. febr. 1. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!