Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent az h több apró kis...

Mit jelent az h több apró kis ciszta van a petefészkemben?

Figyelt kérdés

Dokhoz mentem mert több hete barnázgattam. (2 gyerekem van, a kisebb 3 hónapja hagyta abba a szopit, így 1x már megjött normálisan, azóta csak barnázva jön meg)

Megvizsgált, és azt mondta h a bal petefészkem tele van aprócsak kis cisztákkal...megijedtem...nagyon!!!!

Látta rajtam és mondta, h azok "csak" kis tüszők. Nem tudnak megérni a petesejtek valami miatt...

itt a neten utánanéztem mi az a ciszta,és neméppen jó dolog...főleg nem tüszők. De most akkor e miatt nem tudok menstruálni normálisan?

Mit tegyek?

Azt mondta menjek vissza ha újra előjön...előjött..és be vagyok sz..rva, h mi lesz most.

Segítsetek!!!!


2010. jún. 30. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

PCOS, erre keress rá a neten. Ha babát akartok, akkor nem jó hír.


A Teherbeesés topicban fognak tudni neked segíteni tapasztalattal a csajok.

2010. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked a pco-szindroma.hu oldalt, nagyon sokat segített nekem. A peteérés megvan PCO -ban, csak nem reped meg a tüsző, nincs ovuláció, ha van is mensi, nagyon hosszú ciklusokban (akár 3-4 havonta). Teherbeesni fokozottan nehéz, és fontos vizsgálni az inzulin szintet is, mert ez alapvetően endokrinológiai betegség. Inzulinrezisztenciával jár(hat). Szeirntem keress rá itt is a PCO kifejezésre, rengeteg minden van fenn!

Szorítok, hogy jobban legyél (meggyógyulni sajnos ebből nem lehet). De már én is jobban vagyok! :) Kitartás! Nem akkora tragédia ez! :)

2010. jún. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem értem miért került ide a kérdésem, nem akarok teherbe esni, egyszerűen aggódok h miért nem áll be a menstruációm szülés és a szoptatás abbahagyása után.


de azért köszönöm a válaszokat...

2010. jún. 30. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!