Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulàciò utàn pàr nappal...

Ovulàciò utàn pàr nappal nyùlòs nyàk mi lehet?

Figyelt kérdés

Majdhogynem àtlàtszò,fehères,olyan ovulàciò szerű. Nemtudom pontosan mikor volt az ovum 26.àn kezdődött a nyàk ès kb ès mùlt el 30.31 èn. Szùrkàk is ès görcsök is 26.àn kezdődtek ès 30.àn màr annyira fàjt,akkor volt a legerősebb,ennyire mèg sose fàjt talàn,mèg az is fàjt amikor leültem. Olyankor nyomò èrzèst èreztem a hüvelyemben,èrdekes volt, ma pedig pisilès közben vettem èszre a nyùlòs nyàkot,nem èrtem ezt az egèsz hònapot. Van ötletetek esetleg tapasztalat? Előre is köszönöm

Ja ès baba tervezèsben vagyunk



2019. febr. 3. 03:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszabb ez a szakasz, ha atmegy kremesbe vagy teljesen szaraz lesz, akkor zarodik le
2019. febr. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem most kezdődött újra a nyúlós nyák,hanem folyamatosan volt 26-tól,csak nem volt ennyire sok.Ovuláció után még pár napig jelen van a termékeny nyák.
2019. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elmùlt ès ùjra megjelent
2019. febr. 3. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szex utan is jobban nyulik, nem lehet, hogy csak ennyi all a dolog mogott? Mert igazabol ez az "elmult majd visszajott" egy napot jelent ha jol ertem, marmint a ketto kozotti szunet
2019. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Èrtem,köszönöm,lehetseges igen, viszont ez a napokig tartò görcs normàlis? Nemszokott ennyire fàjni,ès ilyen sok napig
2019. febr. 4. 02:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Baba volt a dologban?
2019. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!