Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalata van valakinek?

Tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Lett egy pozitiv tesztem, utana egy halvany es 2 negativ. Meg nem kesik csak hanyok, hanyingerem van, vedonotanacsara csinaltam a tesztet, mert folyamatosan szur a mehem. A vedono turelemre int, es hogy a pozitiv az pozitiv ha meg fiatal a terhesseg csinal ilyet, hogy egyszer negativ. Oszinte leszek szerintem nincsen baba, vagy volt de mar nincs. Nem tudom mit gondoljak, a nodokihoz sincsen meg ertelme menni. Csak sirok es sirok. Volt valaki akinek eloszor pozi lett es utana negativ de megis baba volt?
2019. febr. 4. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kémiai volt sajnos. :(
2019. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinuleg egy ket napos kesessel de meg fog jonni :( kerni akartam beutalot vervetelre, de az aszisztenssel tudtam csak beszelni es annyira lekezelo volt. Minek nekem,vakoszinu csak virus a bajom azert vagyok rosszul, meg varjam meg es ha kesik akkor menjek, meg hogy lehetne ilyenkoran pozitiv a tesztem stb. Mar volt 2szer, hogy pizitiv volt a tesztem es mind a ketszer parnap kesessel ugyan de megjott.
2019. febr. 4. 09:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseriteni de az én tapasztalatom az hogy ilyen korán hányás hányinger nem igen van ! Már bőven az első orvosi látogatás után jött nekem elő az emelyges !


Ilyen meg hogy a nem várt előtt már hanyjon valaki hat szerintem 50-bol 1 ha van ilyen !

Persze kívánom hogy légy te az az egy ... de kicsi az esélye !


Helyedben tesztelnek meg egy utolsót holnap reggel első pisibol!


Ha az negatív akkor bizony kémiai lehetett és tényleg pár nap csúszással meg fog jönni !


Fel fejjel, ne sírj azzal csak artasz

2019. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 -as vagyok ! Szóval azzal hogy sírsz azzal csak artasz ha esetleg baba van meg is !
2019. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mar van egy kislanyom, meg se a teszt se az uh nem mutatta, mikor mar hanytam, ezert beszeltuk meg a vedonovel, mert se lazam, se semmi mas bajom nincsen. A folyasom, ami megvaltozott feher kremes lett de ennyi. Nen az bant, hogyha nincsen baba, mert ha akar ugyis jon, hanem ez a bizonytalansag, ami nagyon rossz.
2019. febr. 4. 10:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget es a kedves szavakat!
2019. febr. 4. 10:33
 7/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ! Mondjuk nekem is irtó krémes folyasom volt !


Illetve ha a kislányodnal is hamar eszlelted ezeket a tüneteket akkor akar biztató is lehet ....

egyébként nem lehet hogy a nega teszt előtt hígabb volt a vizeleted és azért lett negatív a teszt ???


Amúgy tényleg a bizonytalanság a legrosszabb amit az ember átél ilyenkor !

2019. febr. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ami pozitiv lett azt fel1 es 1 ora kozott csinaltam delutan, a halvany is delutan lett csinalva es a negativok pedig reggeki elsokbol. Megyek szerdan dokihoz, mert gorcsol a petefszekemnel mar egy ideje, ha lat valamit megmondja, ha nem lat akkor lassacskan majd megjon. Majd mindenkeppen irok, ha estleg mas lesz ilyen helyzetben, tudjak vele segiteni.
2019. febr. 4. 14:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én az előző ciklusomnál jártam így. Pozitív lett a teszt, persze halványan. Nem erősödött, 2 nap múlva negatív. Iszonyúan szúrt a méhemnél. Nem reménykedtem, mert tudtam hogy nem véletlenül lett negatív. Meg is jött sajnos.
2019. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kat a doki babat
2019. febr. 6. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!