Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hónapja együtt voltam...

Két hónapja együtt voltam párommal és kiszakadt a gumi, másnap elmentem nőgyógyászhoz és felírta a gyógyszert bevettem, azután rendszeresen megvolt a mensim, terhességi tünetek nincsenek. Szerintetek van esély h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már egyértelmű jeleinek kellene lennie, ha tényleg terhes lennél... Nyugodj meg, nem vagy terhes.
2010. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem is 100%, hogy nem vagy terhes. Tüneteid már lehetnének, amire biztosan felfigyelnél, bár, nem kötelező, hogy legyenek. Mindenesetre, ha rendben megjött és jól érzed magad, biztos nem vagy terhes.
2010. júl. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs rá esély, nem kell félned, jól csináltad, nem lesz gond.
2010. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!