Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüsszentéskor iszonyú erős...

Tüsszentéskor iszonyú erős fájdalom a petefészeknél?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen valakinek? Nem előszőr fordult elő és csilkagokat láttam :( mintha valaki iszonyú erővel behúzna egyet most éppen a jobb petefészkemnél...

Google nem a barátom most épp :(


2019. febr. 7. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Googlebol soha ne is takekozodj foleg ilyen temaban mert rokton daganatot leukemiat, szovodmenyeket es tarsait adja be amivel megtemiszt.


26 hetes vagyok es kb a 17-18. het korul kezdett ilyen lenni nekem es azota is neha, nem minden hapcinal de van mikor eleg fajdalmas. A fekszem es hapcizni kell felhuzom a labaimat mert arra gyanakodtam hogy megfeszul es emiatt erosebben faj. Szerencsere bejott de van hogy hirtelen jon egy hapci es percekig nagyon faj nekem is. Egy csopiban olvastam sok kismama irta hogy normalis a terhes noknek es altalaban mar mikor nagyobb a pocak akkor van jelen,de azelott is lehet

2019. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt az első terhességnél is és most is pedig még csak 10 hetes vagyok. Szerintem begörcsöl valami izom. Nem jelent veszélyt :)
2019. febr. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem nem terhesen is elofordult gyakran, nemcsak tusszenteskor, hanem egy-egy hirtelen mozdulat utan alig birtam kiegyenesedni, ugy belenyilalt
2019. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is szokott lenni. köhögésnél is néha :(
2019. febr. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Arya93 válasza:
Én 9 hetes kismama vagyok. Még 5 hetesen előfordult ez a nyilalás. De a tegnap köhögésnél jelentkezett, m8ntha mind a két petefészkemet gorcsfokta volna el, utánna egyből megszűnt viszont éjszaka is volt egyszer. Mi okozhatja? Veszélyes a babára nézve?
2021. máj. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is volt már többször de nem voltam még terhes
2023. szept. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!